Автор Тема: Абсент  (Прочитано 31094 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Сделал табличку по своей варке абсента от 4udak, с некоторыми коррективами, может кому будет удобно в таком виде.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн jenya138

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 152
  • Спасибо
  • -Отправлено: 25
  • -Получено: 33
То есть в работоспособности аппарата и эффективности воздушного охлаждения сомнений нет? 
Что мне понравилось в этом "чуде" так это воздушное охлаждение, мобильность и сравнительно небольшие размеры
Это обычный медицинский/бытовой дистиллятор . У меня такой стоит на работе , но без регулировок . Претензий к охлаждению нет - дистиллят выходит еле теплый .  Вот тут есть толковый обзор :
https://www.ixbt.com/home/rawmid-ddc-01-review.html
Из засад : в некоторых моделях есть угольный фильтр в районе носика ( не снимал , но знаю ) .

Оффлайн Anti8

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 412
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 30
Сделал табличку по своей варке абсента от 4udak, с некоторыми коррективами, может кому будет удобно в таком виде.
Доброго дня, а можна викласти цю табличку в екселі?
І чи є якісь зміни може по рецепту?
Я так розумію, шо робимо сортировку з рядків - Сортировка? (для чого  перші 3 рядки?)
І піджопники: тобто відбираємо і тіки ту частину(30-60 % де скіки написано) ще відправляємо до тіла?

Хочу вперше зробити.
Дякую. :)
Донбас - це Україна!

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Сделал табличку по своей варке абсента от 4udak, с некоторыми коррективами, может кому будет удобно в таком виде.
Доброго дня, а можна викласти цю табличку в екселі?
І чи є якісь зміни може по рецепту?
Я так розумію, шо робимо сортировку з рядків - Сортировка? (для чого  перші 3 рядки?)
І піджопники: тобто відбираємо і тіки ту частину(30-60 % де скіки написано) ще відправляємо до тіла?

Хочу вперше зробити.
Дякую. :)
Викладати у ексель не буду бо то робоча табличка у гуглодок у якій є деякі косяки, не критичні якщо все робити по скріну.
У перших трьох рядках треба дивитись праву частину.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
Доця таткові пляшечку передала,   два роки вже не бачилися :'( З самого серця, так би мовити,  з батьківщини  Абсента :) 
Але і ми не пальцем роблені ;)
« Последнее редактирование: 20-09-2023, 20:31:15 от фотограф »

Оффлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Я теж зимою спробую зробити .

Оффлайн Anti8

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 412
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 30
Сделал табличку по своей варке абсента от 4udak, с некоторыми коррективами, может кому будет удобно в таком виде.
Підкажіть будь ласка, бо хочу зробити вперше.
1 - роблю сортировку по таблиці
2 - закидую інгрідієнти, 70-30-30(Полинь-Аніс-Фенхель і решта) за всього чи треба їх помножити на 5??
     бо дивлюсь інші рецепти, там 100 гр полині кладуть на літр готового абсенту, а тут ми отримуємо 4 літри мінімум абсенту.
3 - далі дистилляція, наче зрозуміло
4. - потім розводимо до 45% ?

//дякую
Донбас - це Україна!

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Для першого абсенту рекомендую ось цей рецепт, який живе у першому пості теми, все доступно розписано:

Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
Anti8, На 1 літр спирту чи на чому ти настоюєш.
Що до до розведення, то 45 це забагато, точніше це залежить від якості та кількості трав.Якщо можна розвести до 45 і прозорий, то або замало трав, або старі та неякісні дуже.  Ось я на днях зробив, взяв свіже листя полину, молоденьке, бо все вже повисихало. Раніше я брав довгі рослини де квітки більше і трохи листя. 80/40/40. В підсумку менше 60 розвести не виходе, починає мутніти. І мені сподобалося дуже, є смак полину а не тільки головна тема аніс/фенхель.

Оффлайн Anti8

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 412
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 30
Anti8, На 1 літр спирту чи на чому ти настоюєш.
Що до до розведення, то 45 це забагато, точніше це залежить від якості та кількості трав.Якщо можна розвести до 45 і прозорий, то або замало трав, або старі та неякісні дуже.  Ось я на днях зробив, взяв свіже листя полину, молоденьке, бо все вже повисихало. Раніше я брав довгі рослини де квітки більше і трохи листя. 80/40/40. В підсумку менше 60 розвести не виходе, починає мутніти. І мені сподобалося дуже, є смак полину а не тільки головна тема аніс/фенхель.
Так , в мене спирт власного виробництва.
Все ж , підкажіть відповіді

1 - роблю сортировку по таблиці
2 - закидую інгрідієнти, 70-30-30(Полинь-Аніс-Фенхель і решта) це всього чи треба їх помножити на 5??
     бо дивлюсь інші рецепти, там 100 гр полині кладуть на літр готового абсенту, а тут ми отримуємо 4 літри мінімум абсенту.
3 - далі дистилляція, наче зрозуміло

//я не розімію тут кількість, тобто у вас 80/40/40 гр. це на літр сортировки(85%) чи як?
і скіки відбирати треба?
//хочу зробити абсент по рецепту 4удака
Донбас - це Україна!

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
У 4удака 80% спирт. Так, то на 1 л розведеного до 80% спирту навіска.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
//я не розімію тут кількість, тобто у вас 80/40/40 гр. це на літр сортировки(85%) чи як?
і скіки відбирати треба?
Абсент він різний. Я пив декілька видів швейцарського абсенту. Він трохи весь різний. Все залежить від кількості та набору трав. Донька в бюветі ( там так називається распівочна :). )колись нарахувала сімнадцять видів.Градус від 53 до 63.Тому чіткої інструкції немає. Я роблю так зараз. Наколоти на три літри спирта. Коли перегоняю, беру півтори літри. Це гарний абсент, легкий смак, а далі відбираю ще літр по півлітровим банкам. Першу банку потім все одне випиваю :), а другу потім заливаю у куб наступного разу.Тоеба зрозуміти що Абсент це головне комбінація полину, анісу, фенхелю. Плюс додатки різних трав. Аніс фенхель по кількості приблизно як полин, інше як сподобається. Так і концентрація трав. Догми немає, є основа, а далі пробуй.І ще, якщо в тебе нормальні спеції та полин, то вже при навісці 70/35/35 ти нічого більше не відчуєш у смаку, крім цих основних компонентів.
« Последнее редактирование: 23-09-2023, 18:37:31 от фотограф »

Оффлайн Anti8

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 412
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 30
Абсент капає, запах на усю квартиру...
Питання по фарбуванню(знаю шо багато абсентів прозорі, але ж маркетинг  :))
 
Варіант 1: купити в аптеці суху крапиву
  Настояти її на просто спирті 96,6 , чи на абсенті?
  Скіки приблизно додавали настою її на літр.

Варіант 2: Купити в аптеці траву меліси + мята(мята в мене є).
  Тут, я так розумію, настоюють на частині прозорого абсенту, так?

По досвіду, як краще зробити?

Хочу розвести абсент потім до 65%, так нормально буде?
Донбас - це Україна!

Оффлайн Батарейкин

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 13748
  • Спасибо
  • -Отправлено: 3196
  • -Получено: 2336
  • в Темные Времена хорошо видно Светлых Людей!!!
У 4удака 80% спирт.
нет!!!!!!!!!!!!!!!!
он именно с самогона делал
спирт не использовал
Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

Оффлайн Бандерівець

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Anti8, якщо фарбувати травами то з часом красивий зелений колір стає брудно зеленим, болотянистим. Якщо будеш довго тримати абсент то раджу не фарбувати.