Автор Тема: Дубовая бочка  (Прочитано 172020 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн andy

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 2775
  • Спасибо
  • -Отправлено: 340
  • -Получено: 540
Нажаль у нас столько яблок нет.
Деньги под ногами, сумей поднять.

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Інша теорія що плінтус то результат недопідготовки бочки
І скоріш за все саме недопідготовка бочки саме виробником, бо вимочував ти їх ну досить та досить достатньо...
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн alexdvs

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 12
  • Спасибо
  • -Отправлено: 15
  • -Получено: 4
Добрий день. Підкажіть, може хтось має досвід роботи з бочками від продавця eko-style
Поділіться інформацією. Дякую.
« Последнее редактирование: 15-02-2023, 13:10:16 от alexdvs »

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
 За ці не знаю , алеж мабуть найкращі бочки в Україні - "Олпол" , правда вони дорогуваті , но вони того коштують , хоча у них теж косяки бувають . Раджу бочонок купувати мінімум від 25-30 л...
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Профиль не заполнен . Первое сообщение и реклама бочек .

Оффлайн alexdvs

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 12
  • Спасибо
  • -Отправлено: 15
  • -Получено: 4
В чому реклама? Незрозуміло... я ж не агітую, а лише спитав у більш досвідчених колег. Повідомлення щоб не зачіпати почуття віруючих  :) підкорегував))). За відповідь про продукцію Олпол дякую. Так, за нього я в курсі. Просто мені потрібні 2 бочки на 30 л (продукт вже чекає) та 50 л (залишилось добити 1 останню партію), а вартість на ці розміри у Олпола зараз трохи кусається. От я і запитав тут на форумі.

Оффлайн voffka75

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1095
  • Спасибо
  • -Отправлено: 367
  • -Получено: 387
Житомирські бочки майже всі однакові. Брав у різних бондарів, вона навіть виглядають всі однаково. Поки не купиш не дізнаєшся.

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
вартість на ці розміри у Олпола зараз трохи кусається.
олпол завжди були дорогі, але вони вартують такої ціни, ІМНО
 тут головне не пробувати, бо потім в житомирську немаєш що залити.))
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Я користуюсь бочками вiд Вiталiка /ЧП Кузьменко / з твого регiону . Вiн з форуму з гарною репутацiею .У мене 6 бочок всi нормальнi .Але всi хто мiг порiвняти з Олпол стверджують що смак з Олполу набагато кращий . Ну цiна .

Оффлайн alexdvs

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 12
  • Спасибо
  • -Отправлено: 15
  • -Получено: 4
Так, маю одну 30 л (стоїть під бурбоном) від Віталія. Його позиції по бочкам в інтернеті зараз недоступні. Дякую за відповіді, буду думать що робить.
« Последнее редактирование: 20-02-2023, 15:13:26 от alexdvs »

Оффлайн Shuller_RM

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 62
  • Спасибо
  • -Отправлено: 52
  • -Получено: 14
Користуюся десь десятком бочок невеликого розміру від Віталія, крайній раз купував у нього бочки десь на початку грудня, тоді ж і спілкувався, він служить.

Оффлайн alexdvs

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 12
  • Спасибо
  • -Отправлено: 15
  • -Получено: 4
Доброго дня. В продовження теми про бочки. Взяв 30-ку у Віталія (Житомир), випал середній. Є виноградний дистилят, а саме:
- 13,5 л  72 град. (2 переготни, прямоток... мінус головохвости)
- 7,5 л 94 град. (коротка царга... мінус головохвости).
Маю намір заміксувати дані дистиляти  (розбавив частинки цих дистилятів (пропорційно) до 56 град. - дуууже непоганий напій - можна вживати вбілу).

Маю такий задум - після вимочування бочки водою, десь днів 10, залляти відразу дистилят 56 град. до року...+/-, а може і довше. Звичайно під наглядом.
Бурбон в цю нову бочку лляти не буду, оскільки для цього є 50 л, які підуть в ін. бочку (по ній також є питання, але буду просити пораду трохи згодом :)).

Цей форум читав і інші також. Думки різняться - від плінтусу до вимивання смаколиків з нової бочки (зняття агресії).

Так ось питання до досвідчених колег, хто мав досвід витримки виноградного (або ін. фруктового дистиляту) в новій 30 л. бочці... можливо навіть бочці від Віталія К., чи є сенс в такому підході?

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
У новий житомирський бочки через 2-3 місяці буде плінтус . Краще ці 2-3 місяця зняти агресію чимось другим . Наприклад той же сортированкой слабкою  , або вином . Або цей прийдеться злити , та це буде не те , не се ...
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн KosKiev

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 270
  • Спасибо
  • -Отправлено: 182
  • -Получено: 91
Я користуюсь бочками від Віталія. 12л та 2 шт по 25л. Вимочував водою 2-3 тижні, міняв воду кожні 2-3 дні. Потім на 1 місяць заливав сортировку 45% цукрову. Потім заливав виноградний дистилят точніше - недориктифікат, бо не мав тоді нормальної колони , 65-68 %. Дійсно після 3-4 місяців був плінтус. Але - витримував у бочці 1 рік та більше, після зливання додавав воду до міцнсті 42% і ставив на відпочинок. 2-3 рази на місяць робив аерацію (по 5-10 хвилин компресором для акваріумів) - десь через 1  -1,5 місяців плінтус пропадає, з'являються смаколики. Потім вже не робив аерацію. тримав напій у склі. З часом ставало ще смачніше.
Якось так.
Лучше сожалеть о содеянном, чем горевать о упущенном....

Оффлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
Доброго дня. В продовження теми про бочки. Взяв 30-ку у Віталія (Житомир), випал середній. Є виноградний дистилят, а саме:
- 13,5 л  72 град. (2 переготни, прямоток... мінус головохвости)
- 7,5 л 94 град. (коротка царга... мінус головохвости).
Маю намір заміксувати дані дистиляти  (розбавив частинки цих дистилятів (пропорційно) до 56 град. - дуууже непоганий напій - можна вживати вбілу).

Маю такий задум - після вимочування бочки водою, десь днів 10, залляти відразу дистилят 56 град. до року...+/-, а може і довше. Звичайно під наглядом.
Бурбон в цю нову бочку лляти не буду, оскільки для цього є 50 л, які підуть в ін. бочку (по ній також є питання, але буду просити пораду трохи згодом :)).

Цей форум читав і інші також. Думки різняться - від плінтусу до вимивання смаколиків з нової бочки (зняття агресії).

Так ось питання до досвідчених колег, хто мав досвід витримки виноградного (або ін. фруктового дистиляту) в новій 30 л. бочці... можливо навіть бочці від Віталія К., чи є сенс в такому підході?
Треба "здолати себе" :) - не поспішати, а друге прийняти що витримка це не насичення дубовим смаком. Не бійся,  ніякі "смаколики" не вимоються за час вимочування. Сміливо можна водою поки не стане майже нефарбована ( десь три тижні ( я заливав гарячу декілька разів)),  а потім до місяця чимось слабоградусним. Напій після такого  вимочування, через рік якщо налити  у трилітрову банку, як чефір за кольором. Це житомирські,  інших не мав.
 
« Последнее редактирование: 20-02-2023, 19:04:18 от фотограф »