Автор Тема: Дрожжи  (Прочитано 25163 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн wmwizard

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 15
  • Спасибо
  • -Отправлено: 7
  • -Получено: 0
З 1 кг рисової дробленки збродженої на меллоу получається  ~ 1 л самогону .
Опять эти умные высказывания...А я бы написал, что с 1кг рисовой дробленки, которая сбродила на меллоу, получается 2 литра самогона.
doctor, ничего, что в разных регионах Украины, предпочительная крепость самогона разная? В одних регионах любят 38-40*...в других 48-50*...в третьих 45* золотой стандарт.
Зачем писать такую пургу? А ведь имеешь статус "Опытный". Опытный в чем? :D :D :D

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
А я бы написал, что с 1кг рисовой дробленки, которая сбродила на меллоу, получается 2 литра самогона.
То, що ти пісатель я знаю.
жаль,що Гога почистив твої попередні висери ось тут:
http://labspirt.com/forum/index.php/topic,5511.msg313411.html#msg313411
Я так зрозумів,що ти заходиш під цим Ніком тільки тоді,як хочеш покидати на вентилятор,а під постійним ніком слабо?

ничего, что в разных регионах Украины, предпочительная крепость самогона разная?
Мені взагалі пофігу,що ти пєш і як живеш, всі мої знайомі(з форуму) розводять 40-43 %,я теж.

Зачем писать такую пургу?
  Дійсно, перестань,проходь мимо.

 Адміністрації.
Прошу перевірити користувача,чи є в нього ще один нікнейм і чи давали йому на це дозвіл.
Бо заходить раз на квартал і тільки з безпідставними претензіями на мою адресу.
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн огник

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 911
  • Спасибо
  • -Отправлено: 492
  • -Получено: 239
получається  ~ 1 л самогону
З рисом не працював, тому питання. 1 л самогону це після первого перегону чи після другого дробного з відбором голів та хвостів ?

добавлено: 16-07-2020, 07:32:42
Я беру із 30 кг борошна після двох перегонів приблизно 21-23 літри бистиляту. Показники плавають в залежності від того як відібрав голови та хвости та до якого % об. розвів продукт.
« Последнее редактирование: 16-07-2020, 07:32:42 от огник »
Смерть Пуйлу.

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
з відбором голів та хвостів ?
  Так, це готовий продукт.
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн огник

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 911
  • Спасибо
  • -Отправлено: 492
  • -Получено: 239
Так, це готовий продукт
Класно, на собі спробувати.
Смерть Пуйлу.

Оффлайн wmwizard

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 15
  • Спасибо
  • -Отправлено: 7
  • -Получено: 0
doctor

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
« Последнее редактирование: 16-07-2020, 08:23:02 от doctor »
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
Зачем писать такую пургу? А ведь имеешь статус "Опытный". Опытный в чем?   
в нашем деле опытный , я , и не только я пробовали его продукт , а вот кто может сказать что пробовал твой продукт ?  Это всё слова твои , а дела пока не видно ... . Это называется так : " Вылез из будки , дунул в дудку , и опять в будку ."
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн кальвадос

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 228
  • Спасибо
  • -Отправлено: 189
  • -Получено: 31
30 кг борошна
якого? пшениця, ячмІнь, кукурудза? яка органолептика після кодзі? Чи хто пробував кукурудзу?
drink all

Оффлайн огник

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 911
  • Спасибо
  • -Отправлено: 492
  • -Получено: 239
Борошно пшениця, (якось думав що під борошном без уточнення всі розуміють пшеницю  ??? ) Органолептика на мій смак, більш нентральна чи то горільчана в порівняні із ферментами та Саф. Із ферментами більш відчувається аромат сировини. На мою думку із меллоу при низьких температурах запарювання вихід більший. Продукт із них краще для різних настойок чи лікерів.  Для "біленької" краще ферменти плюс САФ. Іншої сировини з ними не пробував. Хочу попробувати із рисовою січкою чи якимось іншим рисом, головне щоб по дешевше   :D .
Смерть Пуйлу.

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
 Огник,

добавлено: 18-07-2020, 09:39:41
Чи хто пробував кукурудзу?
пробував,в мене нічого путнього не получилося.
 Для дисту тільки класичні методи,з солодом.Можна добавити трішки ферменту,щоб не перебити солодом органолептику кукурудзи..
« Последнее редактирование: 18-07-2020, 09:39:41 от doctor »
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн Експериментатор

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 19
  • Спасибо
  • -Отправлено: 22
  • -Получено: 8
Борошно пшениця, (якось думав що під борошном без уточнення всі розуміють пшеницю  ??? ) Органолептика на мій смак, більш нентральна чи то горільчана в порівняні із ферментами та Саф. Із ферментами більш відчувається аромат сировини. На мою думку із меллоу при низьких температурах запарювання вихід більший. Продукт із них краще для різних настойок чи лікерів.  Для "біленької" краще ферменти плюс САФ. Іншої сировини з ними не пробував. Хочу попробувати із рисовою січкою чи якимось іншим рисом, головне щоб по дешевше   :D .
На рисові січці пробував робити (правда кодзі ангел сині) є неприємні моменти останні 2/3 погону при розбавленні до 42 мутніли страшо і це при тому ,що голови і хвости відбирав по повній і при перші перегонці і при другі.А загалом напій цікавий І вихід хороший (точні цифри не згадаю.діло було минулим літом)
Коп, потім полювання і рибалка,зараз самогон,що ж далі?