Автор Тема: Сортировка  (Прочитано 72944 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
Розвів свій спирт до 40*. Добавив тільки глюкози сорока процентної ( 40 мл на 1500мл спирту)

Через добу пробую, запах бомба...  тобто майже нічим не пахне, легкий ніжний запах алкоголю.
А на смак пече!
Що мені робити:
1.Чекати два тижні, і воно встаканиться.
2.Добавити більше глюкози, цукру, фруктози (на вибір)
3.Добавити кислоти лимонної, яблучної (на вибір)
4.Переннати в дистиляторі.
5.Провести ще раз ректифікацію і розвести іншою водою.
6. Варіанти закінчилися, - ваш вибір....

Оффлайн Бандерівець

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
grofer, На літр горілки добав 1 ст. ложку гліцерину.
Цукру добав 1 чайну ложку на літр горілки.

А взагалі приготуй суміш глюкоза, цукр, фруктоза в рівних кількостіх, добавляй 1 чайну ложку суміші на літр горілки.



Оффлайн Гонитва

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1103
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 303
  • Изготовление/наличие СПН, РАН, GonevoRAN@yandex.ru
Розвів свій спирт до 40*
який спирт? - нафта, цукор, зерно (яке саме)??
 -
на смак пече!
до дегустації за як мінімум пів години, заборонено вживати продукти, які містять кислоти та луги. Те ж саме яблуко чи мандарин, оголюють смакові рецептори, які активно акцентують увагу на порції алкоголю
 1 - горілка, як і "норма 75% готовності" бетону, має устаканюватись 28 днів.
 2 - усе це забивання справжності
 3 - ні!!!
 4 - ні
 5 - як варіант при поганому продукті
 6 - на поганій цифрі закінчив! )))
 7 - береш ХОРОШУ пшеницю, наприклад харківську (сам так роблю, т.я. кримська ...далеко). Опилюєш її добром українських рук. Очищуєш від сепаратизму та іншого хламу. Змиваєш цей бруд подалі від України... Пророщуєш, в т.ч. ячмінь та жито...
   Захоплююче дробиш таку ж саму хорошу пшеницю. ...Розварюєш, охолоджуєш до бажаних 65-68град. Вносиш неперевершене молочко солодової насолоди. Перемішуючи, надихаєш процесс добром та бажанням... Півтори-дві години, і ... даєш голодним мАскалЯм дріжжям усе це перетворити у 10-12%% склад майбутнього і неперевершеного...
...ПГ, куб, барботер, дистилятор, надалі - куб, РК та ін. електронні прибамбаси, зроблять з перших шести пунктів - прочерки  :D ;)
Насадка, наполн

Оффлайн ГОГа

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
Розвів свій спирт до 40*. Добавив тільки глюкози сорока процентної ( 40 мл на 1500мл спирту)

Через добу пробую, запах бомба...  тобто майже нічим не пахне, легкий ніжний запах алкоголю.
А на смак пече!
Що мені робити:
1.Чекати два тижні, і воно встаканиться.
2.Добавити більше глюкози, цукру, фруктози (на вибір)
3.Добавити кислоти лимонної, яблучної (на вибір)
4.Переннати в дистиляторі.
5.Провести ще раз ректифікацію і розвести іншою водою.
6. Варіанти закінчилися, - ваш вибір....
Grofer, як би це не звучало дивно з моєї сторони, пом'якшити смак ти зможешь додавши трохи хвостів...., але з'явиться запах...
Ще можна прогнати через картрідж для води (самий звичайний картрідж), але отримаєшь трохи альдегідів, тобто суто горілчаний запах.
Гліцерін - допоможе точно, але горілка має бути спожита на протязі року, інакше у ній з'являться сполуки, що не додають здоров'я.
Різкість горілки пов'язана або з домішками (тобто треба переглянути процес ректифікації), або ж з водою, що використовують для розведення спірту.
Удачі тобі!
PS. Може тобі пощастить: витримай горілку довше: тижнів зо три-чотири
Единственный "грех" на земле - это глупость

Оффлайн Delta

  • Глобальный модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 9161
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1451
  • -Получено: 3053
grofer, фиг его знает почему "пэчэ"...из предложенных вариантов (если головы отбирались правильно) я бы взял вариант  №4, перегони на дистилляторе, это сразу исключит вариант №1...Это первый раз ты ректифицировал? Или раньше тоже пекло? А лучше всего свяжись с Гад Пусть он тебе сделает хроматограмму, тогда ясно будет, почему "пэче" ;)
Хочешь набраться опыта - купи грабли!
Обходя чужие грабли, Вы теряете драгоценный опыт!

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
який спирт?
Хвости та голови після фруктових+пару літрів місцевого самогону. Робив ХО сода-марган-каустик - марганцовка так і не сіла на дно, ректифікацію робив з жовтуватого СС.
Ректифікацію проводив двічі. Перший раз запоров, але на середині процесу, дякуючи chelovechikу виправився (тиск в мене був 42мм в.с.) :-[ . Друга пройшла добре, голови відібрав так як при першій, і  вони майже не смерділи..  Сортировку робив з трьох літрів середини ректифікату.
Это первый раз ты ректифицировал? Или раньше тоже пекло?
Ректифікація друга в моєму житті  :)
Перша була теж подвійна, першу частину проводив в ручному режимі (автоматика Пандора) там тиск був вищий за 42 мм в.с.. Другу частину проводив в автоматичному режимі, тиск в системі був 42 ( ну зелений я в цьому ще покищо  ??? )
Спирт вийшов з душком, я в темі  ХИМИЯ писав про це, але не пекучий.
пом'якшити смак ти зможешь додавши трохи хвостів...., але з'явиться запах...
Може ти  і правий, якщо враховувати мою першу ректифікацію.

Оффлайн ГОГа

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
Робив ХО сода-марган-каустик - марганцовка так і не сіла на дно, ректифікацію робив з жовтуватого СС.
Може, саме в цьому і криється пекучість: марганцовка окислює і хто його зна, що там виробляється під час ректифікації...і не факт, що вони попадуть або голови, або ж в хвости..
І ще: Ігор не один раз казав (писав): не можна додавати різноманітну хімію "на око", треба чітко розуміти що саме хочеш очистити, скільки цього є в СС і скільки відповідно і яких хімікатів потрібно додати на - це не цитата, але зміст переданий.
Единственный "грех" на земле - это глупость

Оффлайн Гонитва

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1103
  • Спасибо
  • -Отправлено: 96
  • -Получено: 303
  • Изготовление/наличие СПН, РАН, GonevoRAN@yandex.ru
Робив ХО сода-марган-каустик
все, я не в темі!, раз в хід йде "хімія"  :o :o >:( >:( От якби ти показав "роботу", де зважені та щасливі визнаний хімік-технолог вказав точні пропорції тобою насоленого, а потім показав хіманаліз/спектрограму на наявність домішок у кінцевому, можливо тоді щось і радив би точніше. А як на зараз, то пропусти усе це добро через вугілля, довго не затримуючи у ньому, і як для другої ректифікації/дегустації буде непогано
+пару літрів місцевого самогону
для загальної.. У нас цигани в 90-х алкашам продавали сєм, який робили, опустивши у відро з водою дихлофос. РоБЛЯчи декілька вприсків, отримували убивчу силу для організма. Але називали це самогоном. Одним вприском більше, і клієнт уже підносить дрова до казана Дідька :D :D
Насадка, наполн

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
скільки відповідно і яких хімікатів потрібно додати
я не в темі!, раз в хід йде "хімія"

Дозу давав по схемі (найшов тут на форумі) , але все на 30% менше. З марганцівкою прорахувався. Я ту дозу розвів в 700 мл води і почав потрохи вливати в бутель, після 100 влитих мілілітрів СС став не бурим, а дуже бурим  синьо-фіолетовим, на цьому я перестав додавати . Як виявилося ті 100мл вже були лишніми.
Хімію робив тому, що СС смердів (чим він тільки не смердів) чогось найбільше віддавав ацетоном, і то на фоні яблок та винограду.Так як я не знав, що моя найперша ректифікація була зіпсована нерозумінням мною самого процесу, то вирішив з самого початку провести ХО.

добавлено: 21-11-2014, 12:21:07
РоБЛЯчи декілька вприсків, отримували убивчу силу
В моєму випадку це виключено, самогон від хороших людей, просто був головатий за надто.

Ацетон від хвостів та під-голів моєї самої першої ректифікації.
« Последнее редактирование: 21-11-2014, 13:03:39 от grofer »

Оффлайн moh1971

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 2868
  • Спасибо
  • -Отправлено: 530
  • -Получено: 656
  • "Люльки курили полягавши, Або горілочку пили"
grofer, выдержка поможет точно,но если нет желания ждать,разбавь до 38-37 градусов,и жжение точно пропадет.

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
разбавь до 38-37 градусов,и жжение точно пропадет.
Я розбавив, два літра підігрів до 70 гр по цельсію. Коли вистила то стала 35 градусною  :D  .Та вже не пече.

Забув добавити важливу деталь,пече вона тільки коли п'єш перший раз, друга рюмка йде як вода......
Перша рюмка  - вона завжди перша...  Не хотів би гостити людей, і кожен раз казати що то тільки перша, а ну попробуй другу -зараз піде як по маслу...

Оффлайн moh1971

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 2868
  • Спасибо
  • -Отправлено: 530
  • -Получено: 656
  • "Люльки курили полягавши, Або горілочку пили"
друга рюмка йде як вода......
Добра горiлка,тiльки трошки не витримана.

Оффлайн luubek

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 216
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1
  • -Получено: 85
А взагалі приготуй суміш глюкоза, цукр, фруктоза в рівних кількостіх
Це в молях?  :D
Вченість, що не переварена думкою — даремно втрачена праця. Думка яка не спирається на вченість — небезпечна. (Конфуцій)
Важко сперечатися з всебічно неосвіченою людиною. :)

Оффлайн Микола Григорович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 3849
  • Спасибо
  • -Отправлено: 700
  • -Получено: 480
  • Жыве Беларусь.
grofer, я -б ото для першої чарки налив -би 35% горілки  в невелчкий графинчик,  а далі вже як годиться :D :D :D
Смеяться, право, не грешно над всем, что кажется смешно.

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
Сортировка (спирт+вода) може бути на смак солодкувата?