Автор Тема: Переработка "Хвостов"  (Прочитано 7542 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Бандерівець

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Як кому.  Для мене той факт, що сучасна прикладна наука не вважає  припустимим подачу води з тмпературою нижче температури пари е приводом не витрачати час на перевірку цих висновків.

Дефлегматор забирає частину енергії пари, внаслідок чого пара конденсується. Коли я холодну воду подаю на димрот пара віддає частину енегрії воді і теж конденсується у цей момент в дімрот воду перекриваю, тобто вода працбє як дефлегматор. Нагріта водно спіртова суміш попадає на насадку. Виставляю ШИМ 60, при такому ШИМі температура на кришці дімрота 92,5С, 6-ть літрів заливається близькр 25 хв, міцність відходів 55%, обєм відходів 2 літри.

Підголовники не відбирав, але хроматограма показала що багато головіних фракцій, гідроселекція не виводить добре головні фракції

Пробував лити теплу воду, тоді для того щоб вийшло 2 літри відходів треба воду заливати з великою швидкістю
« Последнее редактирование: 28-01-2018, 11:18:04 от Бандерівець »

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18863
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Дефлегматор забирає частину енергії пари, внаслідок чого пара конденсується. Коли я холодну воду подаю на димрот пара віддає частину енегрії воді і теж конденсується у цей момент в дімрот воду перекриваю, тобто вода працбє як дефлегматор
Дефлегматор конденсує пару над насадкою, та повертає флегму на самий верх насадки.
При гідроселекціі гарячою водою весь спирт зо всіма домішками попадає на путанку, й проходить насадку не минаючи жодного її сантиметру.
При гідроселекції холодною водою, коли в дефлегматор вода не подаеться, в дефлегматорі не конденсується нічого.
Спирт з домішками доходить до певного рівня насадки, де зустрічається з водою й конденсуеться, розмазуючи домішки на певну висоту насадки. Тобто домішки проходять не всю насадку, а певну її частину, розмір якої залежить від співвідношення кількості води та пари.
Якщо ляті гарячу воду, ти даш можливість насадці по справжньому зробити свою роботу, хроматограма буде зовсім іншою.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Бандерівець

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
При гідроселекції холодною водою, коли в дефлегматор вода не подаеться в дефлегматорі не конденсується нічого.
Як не конденсується коли холодна вода подається на витки дімроту, і до моменту входження в насадку це буде не вода, а розігріта спиртов-водяна суміш

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18863
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Тобто. ти стверджуеш, що коли холодна іода ллється на дімрот, до його низу вона вже приходить прогрітою до температури пари?
А може вона прогрівається у кращому випадку на кілька градусів, а остаточний прогрів відбувається в насадці, коли вода пробіжить певний шлях?
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18863
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Для чого потрібна така гідроселекция? Яка ціль?
За час віббору голів, у насадці накопичились верхні проміжні. Е бажання їх видалити. Якщо лити холодну воду, одна частина їх підіймається у відбір, але значна інша сконденсується водою та спуститься до куба.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Бандерівець

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Для чого потрібна така гідроселекция? Яка ціль?
За час віббору голів, у насадці накопичились верхні проміжні. Е бажання їх видалити. Якщо лити холодну воду, одна частина їх підіймається у відбір, але значна інша сконденсується водою та спуститься до куба.
У мене вода подється над дефлегматором, у тебе під дефлегматором

Оффлайн Микола Григорович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 3849
  • Спасибо
  • -Отправлено: 700
  • -Получено: 480
  • Жыве Беларусь.
Игорь, Перепрошую, що лізу не в своє діло. Гідроселекцію ніколи не сприймав серйозно, але коли хочеться, то чому ні? Пропоную втулити між кубом і царгою УПО (ВПВ).  Лий-- скільки заманеться і нічого в куб не попаде.
Смеяться, право, не грешно над всем, что кажется смешно.

Оффлайн Power ON

  • Мастер
  • ****
  • Забанен!
  • Сообщений: 933
  • Спасибо
  • -Отправлено: 241
  • -Получено: 228
Не спрашивайте Как?
Больше так делать не буду..

Получил 250мл чистой  Сивухи.
Это количество дето с ~70лАС.


Оффлайн ГОГа

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
И куда его, сивушное масло ?
Единственный "грех" на земле - это глупость

Оффлайн Power ON

  • Мастер
  • ****
  • Забанен!
  • Сообщений: 933
  • Спасибо
  • -Отправлено: 241
  • -Получено: 228
Оставлю в наглядных целях..
Буду им "пугать" любителей вина, пива и первичного самагона...

Один раз нюхнуть из банки - лучше тысячи устных аргументов..

У меня еще есть для коллекции головы от голов.

После понюха из двух (головы.голов + хвосты.хвостов) банок, аргументы противников ректификации испаряются..

Оффлайн antipa

  • Политолог
  • Опытный
  • *
  • Сообщений: 481
  • Спасибо
  • -Отправлено: 879
  • -Получено: 73
У меня 63 колонна, насадка 3,5 травленая, тело отбираю до 92 в кубе, хвости до 98, в кубе остается 2 процента спирта, затем даю колонне поработать на себя в кубе остаток 0,2. Это по Пандоре.
Хвосты не очень вонючие.
Занялся переработкой этих хвостов, хвосты сахарные. Разбавил до 40%, мощность 2700, давление 360 мм вд ст, скорость отбора голов 120 мл\ч
Головы имеют запах ириски, вначале был сильный запах, через два часа уже слабый, развел до 40-ка не мутнеет.
Откуда запах?

Подскажите, пожалуйста, головы ещё отбирать?

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18863
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Игорь, Перепрошую, що лізу не в своє діло. Гідроселекцію ніколи не сприймав серйозно, але коли хочеться, то чому ні? Пропоную втулити між кубом і царгою УПО (ВПВ).  Лий-- скільки заманеться і нічого в куб не попаде

Не понял абревиатуру. Узел парового отбора? Или внешний слив флегмы?
Чтобы ничего не попло в куб - это только половина задачи. Надо еще и поток пара по насадке оставить постоянным и не допустить его резкой конденсации, иначе насадка глотнет воздух.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Батарейкин

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 13748
  • Спасибо
  • -Отправлено: 3196
  • -Получено: 2336
  • в Темные Времена хорошо видно Светлых Людей!!!
Подскажите, пожалуйста, головы ещё отбирать?
да. головы отбираются по полной программе
Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

Оффлайн antipa

  • Политолог
  • Опытный
  • *
  • Сообщений: 481
  • Спасибо
  • -Отправлено: 879
  • -Получено: 73
да. головы отбираются по полной программе
Спасибо за быстрый ответ, перепрогамировал Пандору, добавил время исходя из рекомендаций Игоря: головы нужно отбирать столько времени, сколько нужно чтобы каждый литр спирта получил 1-1.2 квт-ч энергии. За это время надо отобрать 3-5% от объема спирта в нав.
Через 4-е часа будет известен результат. Сейчас 40% продукт жёсткий.

Оффлайн ГОГа

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
Единственный "грех" на земле - это глупость