Автор Тема: Гидроселекция  (Прочитано 22066 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Онлайн БандерівецьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Питання дійсно важливо. Чи вартує запроваджувати ці заходи, коли ефект від них - 3 грами середніх з 75?
Звичайно є, і дуже сильний.
Окрім тих домішок є і інші котрі на хроматограмі чомусь не має, але я не так на хроматограму орієнтуюсь як на свій запах. Запах товарного спирту без гідроселекці інший, гірший, якась речовина(чи декілька) сильно псує запах спирту, та присмак горілки.

Хроматограму я робив, бо тохів подивитись як гідроселекція впливає на голови, тобто чи вона заміняє відбір підголовників.

Онлайн БандерівецьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Питання дійсно важливо. Чи вартує запроваджувати ці заходи, коли ефект від них - 3 грами середніх з 75?
Ще одне підтверждення що вартує.

Ректифікував концетровані хвости+хвости від перегонки чачі, ректифікував два рази, два рази робив гідроселекцію. При другої ректифікації під час гідроселекції відходи несильно віддавали на нюх середніми фракціями.На запах були набагато менші ніж під час ректифікаціїї цукрового СС, нагадаю то були ядерні відходи. Тобто при першій ректифікації середні добре вийшли.


P.S.
На графіку процес режиму гідроселекії від старта до фініша. Тепер точні дані заміряв, вишло відходів 1 літр 60%, залилось 6-ть літрів води кімнатної температури, процес тривав 22 хв.
Усе автоматично, автоматика зменшує нагрів, включає насос на максимум щоб заповнити шланг, далі зменшуються обороти и за допомогою І-регулятора виходить на режим
« Последнее редактирование: 02-02-2018, 09:18:59 от Бандерівець »

Онлайн БандерівецьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Вчора отримав спирт подвійної ректифікації 70% голів+хвостів від чачі. Ви уявляєте як вони смерділи.
Так от після двох ректифікацій та двох гідроселекцій я порівняв спирт з цукру, але без гідроселекції - сумнівів не виникає робити чи ні. Запах усе каже. Навіть не запах, а на запах якесь шпигання в ніс є в цукрового спирту

Ну а якщо думати що то лишня заморочка, то може і голови не будемо відбирати, це теж лишня заморочка і витрати електроенергії.

Я борюсь за чистоту спирту, питання гідроселекції у мене точно закрито, буду робити і раджу, тим більше коли є китайський насосик котрий може закачувати воду  в оптимальній кількості

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18861
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13438
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Вова, ми самі породжуємо плутанину в термінах.
Гідроселекція - це частина епюраційного процесу в БРУ.
Ти пишеш не про гідроселекцію, а про очищення насадки після відбору голів, перед відбором товарного спирту.
Мета гідроселекції - розділення потоку живлення та вибір з нього найбільш летючої частини.
Мета твого способа інша. Не розділення потоку, а вивід з насадки всього летючого, що там є. Це радше "гідроклінінг".
Якщо мета інша, то й способи різні.


Наприклад, температура води. Для гідроселекціі холодна вода неприпустима.
У твоєму випадку подача холодної води корисна, бо це створює псевдо - тарілку живлення й ділить таким чином насадку на вичерпну та концентраційну частини.
Без цього ефект очистки не був би таким ефективним.


Тобто, гідроселекція та твоя метода - різні речі. Висновки, зроблені для гідроселекції, у відношенні до твого способу, можуть опинитись хибними, й навпаки.


Тому я й пропоную розділити поняття.
« Последнее редактирование: 03-02-2018, 14:24:46 от Игорь »
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Онлайн БандерівецьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 3797
  • Спасибо
  • -Отправлено: 797
  • -Получено: 1064
Игорь, Ой дійсно, ти ще тему створив. То яксль ті пости би в неї попереносити, щоб було в одному місці

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18861
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13438
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Я почав це робити, але не здолав. Майже вся тема не про класичну гідроселекцію а про те, що ти робиш. Але є пости й саме про гідроселекцію.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.