Автор Тема: делаю сам насадку для колонны.  (Прочитано 13889 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Чудо

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 47
  • Спасибо
  • -Отправлено: 25
  • -Получено: 2
  • Илья
Просто в ответе #84 последнем абзаце он дал чётко понять о проблеме распределения не только пара но и флегмы, а пару ответов погодя "стукнул" меня за ляп с отдельными дефами на царгах, что заставило меня сделать вывод о том, что он прямо намерен изобрести деф. равномерно распределяющий флегму по царгам.
Семь раз отмерь, один раз отрежь.

Оффлайн Snay

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 55
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 15
равномерно распределяющий флегму по царгам.
Три клапани, відкриварться послідовно, з коротким інтервалом.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка

Тобто... першу секунду всю флегму віддаєм першій трубі, другу секунду - другій, третю - третій й так далі по колу?
Десь у класичній літературі бачив щось схоже.
Струмок флегми направлявся у воронку, що обертається. Носик воронки віднесений від осі обертання так, що він обертається над центрами отворів трьох труб як дзига у "що де коли" над картками с номерами запитаннь. По мірі обертання, носик поводить над кожною трубою певний однаковий час, що й забезпечує рівномрність розподілення.
Безумовно, працювати система з трьома клапанами буде... Але я не певен, що це кращечи легше ніж розділення системи на три окремі колони на одному кубі, з окремим дефлешматором на лінією рідинного відбору з клапаном на кожній трубі.



Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Snay

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 55
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 15
Десь так. Але не секунду, а значно менше. Можна ще дозуючий насос. Конус, з приєднаними трубками, в якому вставлено конус з вирізом, який обертаєтьсє
я, відкриваючи почергово трубки.

три окремі колони теж треба буде узгодити по флегмовому числу і відбору. хоча невеликі розбіжності не повинні сильно вплинути на якість.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
дозуючий насос - це проблема. Треба буде узгодити дебіт з крeдитом.


Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.