Автор Тема: Паника приводит в проблемам.  (Прочитано 5103 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Delta

  • Глобальный модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 9161
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1451
  • -Получено: 3053
Я висловив свою думку — ви свою. У людей є вибір чию думку сприйняти.
Є ще одна думка...Не займатися цим хобі...бо воно дуже небезпечне...Але тоді і жити тяжко і небезпечно...циглина з даху може впасти на голову..., або водій на підпитку зіб"є...
luubek, це не
пересмикування
кожний має свій вибір...і якщо людина вибирає РК, а не те пойло, що в магазах, то він повинен усвідомлювати, чим це може закінчитись... :(
Тільки і всього ;)
Хочешь набраться опыта - купи грабли!
Обходя чужие грабли, Вы теряете драгоценный опыт!

Оффлайн roust

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 153
  • Спасибо
  • -Отправлено: 42
  • -Получено: 63
  • No pasarán!
Я висловив свою думку — ви свою. У людей є вибір чию думку сприйняти.
Є ще одна думка...Не займатися цим хобі...бо воно дуже небезпечне...Але тоді і жити тяжко і небезпечно...циглина з даху може впасти на голову..., або водій на підпитку зіб"є...
luubek, це не
пересмикування
кожний має свій вибір...і якщо людина вибирає РК, а не те пойло, що в магазах, то він повинен усвідомлювати, чим це може закінчитись... :(
Тільки і всього ;)
ЦИРОЗОМ ПЕЧІНКИ :)
Слава Нації,смерть кацапській федерації.

Оффлайн luubek

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 216
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1
  • -Получено: 85
Delta Ви будете сміятись, але ваш пост теж є пересмикуванням.  :)
"Пересмикувати — спотворювати що-небудь, підміняючи одне іншим (у викладі, розмові, міркуваннях."
Ми полемізуємо на тему чи можна залишати колону без нагляду, а ви пересмикуєте на тему "Вовків боятися — в ліс не ходити".
Вченість, що не переварена думкою — даремно втрачена праця. Думка яка не спирається на вченість — небезпечна. (Конфуцій)
Важко сперечатися з всебічно неосвіченою людиною. :)

Оффлайн Delta

  • Глобальный модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 9161
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1451
  • -Получено: 3053
Ви будете сміятись, але ваш пост теж є пересмикуванням.
luubek, я думаю, що все таки мою думку, треба поставити перед вашими обома, тому що моя думка веде вже до вашої полеміки, треба залишати автоматику, чи ні...Якщо не купувати, не робити колону, і взагалі не пити, то всі питання відпадають самі...Чи не так? А Ви якої думки?
Я розумію так...людина сюди прийшла щоб чогось навчитись...ну мабуть не пиріжки пекти :D...Та й сама назва форуму, до чогось таки веде...
Але це вже полеміка, тут Ви праві... ;) :D
Хочешь набраться опыта - купи грабли!
Обходя чужие грабли, Вы теряете драгоценный опыт!

Оффлайн luubek

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 216
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1
  • -Получено: 85
Якщо не купувати, не робити колону, і взагалі не пити, то всі питання відпадають самі...Чи не так?
За такою логікою краще не народжуватись.  :)
Вченість, що не переварена думкою — даремно втрачена праця. Думка яка не спирається на вченість — небезпечна. (Конфуцій)
Важко сперечатися з всебічно неосвіченою людиною. :)

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
За такою логікою краще не народжуватись. 
писіміст
Потрібно робити так, що аварії які мають статися, не доводили до біди.

Оффлайн BazilVV

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1109
  • Спасибо
  • -Отправлено: 990
  • -Получено: 479
  • Василь.
Я розумію так...людина сюди прийшла щоб чогось навчитись...

Саме так, ще не провів жодної ректифікації, автоматику зробив сам, зараз тестую, вчуся нею керувати, але коли запущу в діло, думаю не підведе, для додаткового контролю буде ще один девайс (вже не мною, зроблений), поки довіряю автоматиці, про аварії начитався, а про вовків вже було сказано.

Оффлайн luubek

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 216
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1
  • -Получено: 85
За такою логікою краще не народжуватись. 
писіміст
Ви взагалі не зрозуміли смисл фрази у контексті розмови.
Вченість, що не переварена думкою — даремно втрачена праця. Думка яка не спирається на вченість — небезпечна. (Конфуцій)
Важко сперечатися з всебічно неосвіченою людиною. :)

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
Ви взагалі не зрозуміли смисл фрази у контексті розмови.
Я зрозумів те, що  у Вас наступив період осмислення всього того, що могло з Вами статися.
Тепер Ви все розумієте, і тим самим боїтеся.

Оффлайн crofNN

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1449
  • Спасибо
  • -Отправлено: 712
  • -Получено: 293
Я вообще не понимаю суть.
Есть рисковое производство, которое в какой-то мере контролируется автоматами. И это не означает, что это производство можно оставлять без надзора или необходимо следить за ним ежесекундно. Каждый, ответственный за производство, определяет степень допустимого риска самостоятельно. Как можно объять необъятное и выработать правильно/не правильно взагалі?
Разговор глухого со слепым.
Технология производства водки настолько примитивна, что нарушить ее практически невозможно. (с) mak210

Оффлайн ГОГа

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
Единственный "грех" на земле - это глупость

Оффлайн braga2

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2564
  • Спасибо
  • -Отправлено: 803
  • -Получено: 156
ИМХО: Я могу оставить колонну на часик (на жену), могу оставить ее (колонну) иуйти в другую комнату.
Я точно так же делаю, + у меня еще удаленный доступ. Когда обзаведусь помещением, то уже будет  сама работать без периодического присмотра.

Вероятность выхода из строя электроники высока, все дохнет, и контроллеры, и симисторы. А когда гроза **ашит в линию, то еще как дохнет. У меня в старой квартире после грозы во всем доме сетевые карты выгорели и компов много горело, мой уцелел. Это по словам провайдера(Киевстар).
Я в поле живу, гроза часто попадает или просто напряженность поля высокая, иногда в розетке искры. Спасают варисторы, натыкал их везде. Пробоя симистора от этого не было ни разу, зато был пробой просто так.
А при пробое будет захлеб и спирт через ТСА. У меня на ТСА стоит мощный холодильник на 3квт(при 2квт тэне) и дальше шланг в емкость заведомо достаточного обьема, это просто бытулка в раковине, если пойдет через верх - утечет в канализацию. К стати на спирте этот холодильник уже при 1.2-1,5 квт дает отбор горячий, но без прорыва пара. На самогоне и воде легко справляется с расчетной нагрузкой.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Закрываю это флудилище.

Выводы делаю такие.

1. Использование автоматики, не предуматривающей безлюдный режим работы, может повлечь необратимые последствия.
2. Необдуманные действия оператора могут привести к неприятностям даже если используется автоматика безлюдного режима.
3. Автоматика безлюдного режима не может предусмотреть все ситуации, поэтому необходим периодический контроль за ее работой.
4. Очень желательно, чтобы недалеко от работающей системы был человек, который может услышать сигнал тревоги и знает что делать в разных ситуациях.

Главный вывод состот в том, что при загазованности/заспиртованности помещения нельзя использовать для остановки работы выключатели, способные дать искру, которая может привести к воспламенению.
По той-же причине в помещении, где работает ректификационное оборудование, не должно быть открытого огня и электрооборудования, дающего искры (например, холодильники).
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.