Автор Тема: Обсуждение Джина и способов его потребления  (Прочитано 81711 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Dudley

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 687
  • Спасибо
  • -Отправлено: 252
  • -Получено: 600
Колеги, хочу поділитися з Вами дуже смачним коктейлем, який називається Базіл Смеш! Листя свіжого базиліку разом із стовбуром подушити в ступці, додати джин, лимонний сік і цукровий сироп.
Базилік 4-5 листків
Джин 60мл
Лимонний сік (не фреш) 30мл
Цукровий сироп 20мл
Свіжий базилік та лимонний сік можна купити без проблем у будь-якому супермаркеті. Цукровий сироп вариться за 5хв. Ну а джин Ви знаєте, де взяти! 😉
P.S. Найбільше здивувало поєднання ялівця і базиліку. Дуже і дуже «правильний» союз! Реально кайфанув від коктейлю.


Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Ах. Як смачно це читати... Та дивитись фотки...
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4661
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
Ну а джин Ви знаєте, де взяти!
В понеділок вже буду робить  :)
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Оффлайн Ярославович

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 243
  • Спасибо
  • -Отправлено: 99
  • -Получено: 111
джин Ви знаєте, де взяти! 😉
де?) є посилання?)

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
У товарища участкового
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
чого ви такі злі!!((
ялівець цукор  дріжді дягель лакриця коріандер і ще щось там) є загально доступні в супермаркеті

Оффлайн Dudley

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 687
  • Спасибо
  • -Отправлено: 252
  • -Получено: 600
Знайшов цікаве інтерв'ю Стіга Барекстена, де він розказує про свій джин! Хто не знає, це легенда в світі джина. Дистиллер, джин якого 2 рази завойовув подвійне золото у Сан-Франциско. Буду вдячний за стислий переклад, так як на жаль, не знаю англійську мову. Там відео на 2хв!

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18862
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13443
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Вот то, что я понял. Не понял главного - что настаивается, а что идет в куб прямо перед перегонкой.
Меня зовут Стив Барекстен, я владелец OSS CRAFT Distillery и создатель джина ботаник bareksten.
Ботаник Bareksten содержит 26 различных растительных компонентов, 19 из них имеют местное происхождение.
Там много ягод, я использую  ???berries, бруснику, чернику, ревень (?). Есть много цветов - красные цветы, белые цветы, есть бузина, арника и шиповник.
Это джин своего рода традиционный, но сделанный по современной технологии лондонского сухого джина,  он перегоняется один раз, то есть однократная перегонка, просто добавляется вода.
Обычно я также использую ревень и немного мяты и некоторые цветы, остальное идет в перегонный куб, это очень низкая крепость при коротком заваривании, и это очень долгая дистилляция, это около девяти часов для полной дистилляции на 600 литров.
Медленная дистилляция придает спирту большой объем и богатство, а небольшое укрепление (?) также дает нам немного вязкости, а также аромат, и это, возможно, самое большое отличие этого джина от других.

Для меня джин должен быть сухим и горьким, и если этот баланс довольно хорош, это хорошая тренировка, но в этой игре я стараюсь уделять много внимания вкусовым ощущениям, а также тому, что находится в середине вкуса, поэтому я думаю, что понял, что черника - это не вкус черники, а ощущение во рту. Это приносит вам, когда оно приносит чернику, присутствующую в профиле вкуса, это жемчужина, это идеальная встреча, это также хорошо в традиционном коктейле, где джин является базовым спиртом, но также идеально подходит для джин-тоника или чего-то еще, что вы любите.

Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Dudley

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 687
  • Спасибо
  • -Отправлено: 252
  • -Получено: 600
Колеги, вітаю всіх дотичних до джину! Любителів і професіоналів. Тих, хто робить і тих, хто споживає! Сьогодні всесвітній день джину! Піднімемо же G&T за нашу перемогу, яка обов‘язково буде!!! Слава Україні!

Оффлайн DAP

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 362
  • Спасибо
  • -Отправлено: 167
  • -Получено: 135
А мій супер-джин буде тільки через тиждень :)

Оффлайн Dudley

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 687
  • Спасибо
  • -Отправлено: 252
  • -Получено: 600
а чого-супер джин? Придумав щось цікаве чи обладнення новеньке?

Оффлайн DAP

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 362
  • Спасибо
  • -Отправлено: 167
  • -Получено: 135
Поки все класичне, крім нової партії ялівця ароматного. А от наступна партія вже буде робитися з новою автоматикою для дистиляції від Ігора.

Оффлайн Dudley

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 687
  • Спасибо
  • -Отправлено: 252
  • -Получено: 600
Не секрет, що зараз є проблеми з тоніком + останнім часом Швепс м'яко кажучи став іншим. Евервест взагалі зник з прилавків магазинів, а Февер Трі можуть собі дозволити одиниці, на жаль! Знайшов цікаву штуку на просторах інтернету. Сам не тестив, поки що! Читав відгуки колег, пишуть що дуже достойна альтернатива Швепс.
https://sodastream.com.ua/sirop-sodastream-tonik-500ml/#dostavka-5

Оффлайн ДимаС

  • Модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Не секрет, що зараз є проблеми з тоніком + останнім часом Швепс м'яко кажучи став іншим. Евервест взагалі зник з прилавків магазинів, а Февер Трі можуть собі дозволити одиниці, на жаль! Знайшов цікаву штуку на просторах інтернету. Сам не тестив, поки що! Читав відгуки колег, пишуть що дуже достойна альтернатива Швепс.
https://sodastream.com.ua/sirop-sodastream-tonik-500ml/#dostavka-5
Гммм, можна його після змішування з водою загазувати - буде в рази цікавіше думаю у коктейлях...
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...