Автор Тема: Індукційне нагрівання автоклава.  (Прочитано 1534 раз)

Оффлайн MisьkoАвтор темы

• Профессионал
  • Спасибо
  • -Отправлено: 190
  • -Получено: 278
    • Котєльня Вєніка
Автоклав роблю з пропанового балона, висота 500мм, діаметр 300мм, дно буде з звичайної сталі(?), чи з звичайного заліза товщиною 10(десять)мм, врешті вибір  невеликий, яке залізо продається, таке можу купити, а продається просто залізо))). В автоклав буде завантажуватися 25 півлітрових банок, води буде наливатися 2,5-3 літри. Чи вистачить для нагрівання індукційної плитки на 2 кіловати? Час виходу на робочу температуру планується 60-75 хвилин. Якщо буде 90 хвилин - некритично. Судячи з того, що я прочитав про індукційні плити, в моєму випадку буде нагріватися ціле дно, думаю що це кращий варіант як тен, бо в процесі роботи в автоклаві вода випаровується і тен буде в середовищі пари, і напевно може згоріти.
Автоклав на 110 банок з товщиною бічної стінки 8мм і дна 12мм на зрідженому газі на 4 комфорках,  на 25-30% висоти полум'я від повного відкриття, без утеплення виходить на робочий режим (121°с і 5 атм) приблизно за годину.
Може хто має досвід роботи з індукційними плитами, вистачить 2 кВатт, чи мало?

Оффлайн DimkaZho

• Профессионал
  • Забанен!
  • Спасибо
  • -Отправлено: 302
  • -Получено: 220
  • http://distill.in.ua
    • Изготовление оборудования из нержавеющей стали +380567901707
2.5-3 литра воды? Откуда эти данные ? Что то мега мало.
Пысы куда испаряется вода?
Вы вообще работали с автоклавами? Ну или я ничего не понимаю

Оффлайн MisьkoАвтор темы

• Профессионал
  • Спасибо
    • Котєльня Вєніка
Банки нагріваються водяною парою. Стоять на решітці, вода наливається так, щоб рівень недоходив до банок на 2-3 см.
Завжди користувався послугами спеціаліста, який професійно робить консерви багато років, і не просто платив і забирав, а завжди брав участь від початку до кінця. Від вибору і вбивства свині до розкладання банок на полицях.

Оффлайн DimkaZho

• Профессионал
  • Забанен!
  • Спасибо
Банки нагріваються водяною парою. Стоять на решітці, вода наливається так, щоб рівень недоходив до банок на 2-3 см.
Странный у вас автоклав! У меня вода покрывает банки на 2см, потом накачивают до 2 атмосфер и нагрев до 120 при этом давление поднимается до 4-4,5

Оффлайн Delta

• Глобальный модератор
  • Эксперт
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1012
  • -Получено: 2384
Misьko, є таке питання...А не розчавить твій автоклав індукційну плиту? Але ж така вага :o :o :o
бо в процесі роботи в автоклаві вода випаровується і тен буде в середовищі пари, і напевно може згоріти.
Куди вона випаровується? Там максимальна температура 130*С, думаю, якщо буде нормальний тен, то нічого йому не буде...
Може хто має досвід роботи з індукційними плитами, вистачить 2 кВатт, чи мало?
Як ти знаєш, в мене такий самий автоклав...і працює на одній комфорці газової плити...Максимальна потужність тієї комфорки до 2 кВт...Так що, по логіці, повинно працювати...Аби тільки кераміка плитки не тріснула от ваги...
Хочешь набраться опыта - купи грабли!
Обходя чужие грабли, Вы теряете драгоценный опыт!

Оффлайн DimkaZho

• Профессионал
  • Забанен!
  • Спасибо
Сереж а сколько воды в твоем автоклаве? Я про 2-3 воды в первый раз слышу ((

Оффлайн Delta

• Глобальный модератор
  • Эксперт
  • Спасибо
2.5-3 литра воды? Откуда эти данные ?
DimkaZho, автоклавы бывают паровые и водяные...У тебя водяной, у меня и у Мисько - паровой...Кстати по паровым автоклавам, в Инете инфы практически нету, только по водяным...Сам набивал шишки, и наступал на грабли не один раз...пока не научился ::)

Оффлайн Delta

• Глобальный модератор
  • Эксперт
  • Спасибо
Заливаю 2,5 литра воды...
Долго писать...лучше по телефону...Можно и завтра...

Оффлайн DimkaZho

• Профессионал
  • Забанен!
  • Спасибо
2.5-3 литра воды? Откуда эти данные ?
DimkaZho, автоклавы бывают паровые и водяные...У тебя водяной, у меня и у Мисько - паровой...Кстати по паровым автоклавам, в Инете инфы практически нету, только по водяным...Сам набивал шишки, и наступал на грабли не один раз...пока не научился ::)
Ну вот и я не встречал (( я по старинке и тэн 4,5

Оффлайн DimkaZho

• Профессионал
  • Забанен!
  • Спасибо
Заливаю 2,5 литра воды...
Долго писать...лучше по телефону...Можно и завтра...
Я в принципе догадываясь, но накачивать то все равно нужно? Я так понимаю что у парового вопрос передачи тепла от пара к банке хуже, ну да вам владельцам виднее

Оффлайн Delta

• Глобальный модератор
  • Эксперт
  • Спасибо
Я в принципе догадываясь, но накачивать то все равно нужно? Я так понимаю что у парового вопрос передачи тепла от пара к банке хуже, ну да вам владельцам виднее
Накачивать нужно...У меня 1кг/см, у Миська чего то больше...вроде 1,5кг/см..
Я не сказал бы, что передача тепла хуже...И это не новшество, это старые методы обработки...Просто не у всех есть 4,5 кВт для автоклава...Я бы даже сказал, что паровые наверное были и придуманы раньше, чем водяные...фиг его знает. Но я на своем пробывал и водяной метод...но уж слишком дооолго получалось :(

Оффлайн Delta

• Глобальный модератор
  • Эксперт
  • Спасибо
Misьko, більшість інд.плит через дві години автоматично вимикаються...Так що це теж враховуй! ;)

Оффлайн MisьkoАвтор темы

• Профессионал
  • Спасибо
    • Котєльня Вєніка
В нас різні спеціалісти по різному качають, чув варіанти від 1 атм до 2 атм.
Незмінною є цифра чуть більше ніж 120 °С.
Автоклав заповнений водою має більшу теплоємність, а отже довше нагрівається і довше охолоджується, це я так думаю, з водяним не працював ніколи.
Водяний напевно більш безпечний, бо в нього об'єм стиснутого повітря менший, менша фугасність пристрою.
Газова комфорка напевно процентів сорок тепла розсіює в приміщення, знову ж таки, мені так здається.
Вода в автоклаві при температурі 120° повинна вся бути в вигляді пари, отже тен буде не в рідинї.
Я власне це мав на увазі. Теплопровідність пари менша ніж рідини, отже поверхня тена буде вищою за 120°.
Живу практично в селі, на подвір'ї завжди є дрова для буржуйки, якщо на неї поставити автоклав,
Буде працювати точно. Але якщо в дні автоклава тен, то користування буржуйкою проблематичне.
 Тому й подумав про індукцію.

Оффлайн sergeybb

• Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 195
  • -Получено: 405
А не розчавить твій автоклав індукційну плиту? Але ж така вага
А якщо автоклав на ніжки, типу цеглина :D, а індукціонку на пружини, які будуть притискати її до дна автоклава.

Оффлайн Nick.Mih.

• Специалист
  • Спасибо
  • -Отправлено: 79
  • -Получено: 124
  • Не имею точки зрения из-за широты взглядов.
   Оця гарна плитка. Якщо хтось планує цим займатись, нехай зверне увагу. Називається Гастрораг. Це не побутова плитка. Вона професйна  для барів, ресторанів. На неї без проблем можна грузити до пів центнера. Коштує десь біля 200$. В Києві, на барахолці я такі бачив по 2.0 кілогривні.
« Последнее редактирование: 30-03-2016, 23:29:48 от Nick.Mih. »
"Если русским предоставить выбрать себе предводителя, они выбирают самого лживого, жестокого, подлого... Вместе с ним убивают, грабят, насилуют, впоследствии сваливают на него всю вину. Спустя время Церковь провозглашает его святым."  М.Е. Салтыков-Щедрин