Автор Тема: Хороший СЭМ на БКМ  (Прочитано 35272 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн bobych

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 166
  • Спасибо
  • -Отправлено: 8
  • -Получено: 17
  • Вот ано де сабака парылась!
Буду збірати
И этт правильно!
Насобиралось литров 35 голов от БКМ.
Построил клолнну.За два раза перегнал - и ....
получилось 27 литров "бомбейского"-  спирта.
А сколько голов раздал.... шашлычникам,ЧПУшникам,радиолюбителям,да и так.... ;)




Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18861
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13441
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Переганяв 19 літрів зміцненого до 86% кукурудзяного СС
Просто информация.
Я знаю, что чужие стандарты нам до одного места, но они появились не на пустом месте, какой-то смысл в них заложен.
При перегонке сырья для бурона (а это- минимум 51% кукурузы), законодательно запрещено поднимать на любом этапе крепость выше 80%об. Почему и зачем - не знаю. Подозреваю (догадываюсь) - чтобы не ободрать спирт.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Игорь

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18861
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13441
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Переганяв 19 літрів зміцненого до 86% кукурудзяного СС. Відібрав ... 9 літрів тіла.
Примерно половина пошла в канализацию...
При Сталине за такое расстреливали :)

Я вважаю, що той залишок хвостів з куба треба відбирати окремо та кільцювати з наступним зміцненим перваком.
Бо та міцність, яка в тебе лишається в кубі, без проблем затримає изоамілол не від двох, а мабуть навіть з п'яти порцій сирого спирту.
Є прямій сенс спробувати, бо зараз ти втратив літрів 6 спирту з 19-ти літрової навалки, а так втратиш стільки-ж, але з 4-5 навалок.

Доречі, якщо бачив картинку "гібрідної" лінії для бурбону,то зверни увагу на трубну обв'язку танків низького та високого вина. Там є можливість при другій перегонці сливати хвостовий дистилят у танк низького вина для кільцювання.
Ще я б спробував кільцювати голови, якщо не всі, то хоч частину (десь трктину - на розпалювач, дві третини - в кільце). Голови, що ти видалив, містять не більш за 1-2% домішок, та відсотків 90-95 спирту.

Кільцювання - це не тільки економія. Після другого-третього кільцювання у залишку назбираєтья значна кількість ароматичних "вкусних"домішок (які Грофер відчув у дефлегматорі), насадка не зможе затримати їх повністю, і певна (тобою регульована їч кількість зможе дійти до пляшки. Треба буде лише спіймати межу для припинення кільцювання, коли разом з цими домішками попре те, що ти назвав розчинником. Коли це почнеться, залишок треба буде вже не кольцювати, а утилізуваті в рект.колоні чи іншим чином.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
Подозреваю (догадываюсь) - чтобы не ободрать спирт.
Є в мене примірник з ранішньої кукурудзяної, до цієї методики.
Запах меленого кукурудзяного зерна, але що з того ,запах сивухи на фоні кукурудзи не відносить той напій до питних.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
Переганяв 19 літрів зміцненого до 86% кукурудзяного СС. Відібрав ... 9 літрів тіла.
Примерно половина пошла в канализацию...
При Сталине за такое расстреливали :)

Я вважаю, що той залишок хвостів з куба треба відбирати окремо та кільцювати з наступним зміцненим перваком.
Бо та міцність, яка в тебе лишається в кубі, без проблем затримає изоамілол не від двох, а мабуть навіть з п'яти порцій сирого спирту.
Є прямій сенс спробувати, бо зараз ти втратив літрів 6 спирту з 19-ти літрової навалки, а так втратиш стільки-ж, але з 4-5 навалок.

Вчора ввечері розвів 2 літри, відібраних піся 9 літрів основного тіла ( відібрав окремо бо не чув ізіків), нюхав нюхав  та і випив по 0,5 з кумом .
 Сьогодні з ранку наче не пив та без перегару. Раніше з ранку.... да не з ранку, а цілий день я "хворів".
 Тобто тіла в мене вийшло 11 літрів. (Більше не міг відібрати бо відкрилисяб тени)
Наступного разу заллю  в куб літрів 30 та буду єксперементувати.
 А с хвостами треба спробувати.
« Последнее редактирование: 23-05-2017, 09:19:46 от oktivist »

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
Хочу внести ясність в нюанси цього методу:
ПРИКУБНИК мати не обов'язково, все це можна зробити маючи куб та дистилятор з дефлегматором. Якщо дистилятор без зміцнення, то прийдеться повозитися, зміцнюючи СС послідовними перегонками.

пс написав, бо в Запоріжжі всі чули про це, а от не маючи прикубника ніхто не наважився повторити.

Оффлайн Victor

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 256
  • Спасибо
  • -Отправлено: 73
  • -Получено: 32
Вчора випробовував методику  топікстартера, правда без прикубника. Від результатів в захваті. Це вперше після дистиляції мені прийшлось мити куб з феірі.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
На вихідних знову перегнав 33л. зміцненого до 89% СС з кукурудзи. Вихід 24л 93%. Ще треба було б дожимати літри дві, не вистачело сил та бажання. Останні три літри брав у банки 0,25л. залишив на ранок бо ніс вже не розумів де що. З ранку розвівши та понюхавши частину з останньої банки зрозумів що треба було ще літру або дві брати. Залив бочку 12л та 9л. добавив хвостів тіх що залишились після зміцнення (гарно вони пахли), спробую що вийде. В кубі залишилось 9л концентрату для ворогів :D.

Оффлайн Игорь_Днепр

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 746
  • Спасибо
  • -Отправлено: 283
  • -Получено: 196
  • Дубовая щепа 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС
Кто пробовал этот метод перегонки, скажите- ароматика исходного сырья нормально сохраняется?
Дубовая щепа - 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС

Я не знаю когда ТОЧНО день самогонщика, но я ТОЧНО знаю как его отметить.
Людина не скотина-більше відра не вип'є.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
Кто пробовал этот метод перегонки, скажите- ароматика исходного сырья нормально сохраняется?
Я відповісти не можу бо це єдинина метода яку я спробував. А от від тебе хотілось почуть, що краще с тампером або по методі Андрей 59. Можу вислати на пробу, але зливав с бочки зміцненний СС ( вимачував бочку) та переганяв то аромат  бочки трохи залишився.

Оффлайн Игорь_Днепр

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 746
  • Спасибо
  • -Отправлено: 283
  • -Получено: 196
  • Дубовая щепа 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС
я метод Андрей 59 ещё не пробовал
Дубовая щепа - 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС

Я не знаю когда ТОЧНО день самогонщика, но я ТОЧНО знаю как его отметить.
Людина не скотина-більше відра не вип'є.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
я метод Андрей 59 ещё не пробовал
Я мав на увазі, щоб тобі вислали продукт зробленний ціею методою, а ти своєю, тоді можна булоб щось приблизно визначити.

Оффлайн Игорь_Днепр

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 746
  • Спасибо
  • -Отправлено: 283
  • -Получено: 196
  • Дубовая щепа 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС
ок, адрес в личке
Дубовая щепа - 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС

Я не знаю когда ТОЧНО день самогонщика, но я ТОЧНО знаю как его отметить.
Людина не скотина-більше відра не вип'є.

Оффлайн Игорь_Днепр

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 746
  • Спасибо
  • -Отправлено: 283
  • -Получено: 196
  • Дубовая щепа 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС
Вчера продегустировал напиток по технологии Андрея59,напиток был в силу обстоятельств сделан не совсем для сравнения с другими технологиями, также имелась на руках бутылочка с кубовым остатком( с изиками)
Докладываю: эта технология изики устраняет на ура
П.с. Ох и мерзкая штука изики,на руке растер-воняли час,пока руки не помыл
Дубовая щепа - 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС

Я не знаю когда ТОЧНО день самогонщика, но я ТОЧНО знаю как его отметить.
Людина не скотина-більше відра не вип'є.

Оффлайн grofer

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1652
  • Спасибо
  • -Отправлено: 681
  • -Получено: 448
эта технология изики устраняет на ура

Ще б  попрацювати з запахом сировини, з якої зроблена палинка....
А то трохи обрізається при відборі голів, та обрізані сивухи.

Але, тепер, як би не пахла самогоночка, якими  б грушками та сливками з яблуками, - я її пити не буду, якщо вчую там запах сивухи.
Хіба трішки, для  прілічія, щоб не образити людину.  :)