Автор Тема: Електромагнітний клапан  (Прочитано 1177 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн RahaАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 28
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 8
В очікуванні комплекта дитиляції від Вілена потроху розбираюсь з тим що ще необхідно буде докупити для більш комфортного та гармонійного процесу. Ось і виникло питання автоматизації подачі води до дефлегматора та холодильника. Електроніка буде подавати в потрібний час 220В для включення води, але ніяк не можу знайти який електромагнітний клапан використовувати для цього. Вода з водопроводу, тобто насос не потрібен, а ось включити/виключити воду якось потрібно. Може хтось порадить якийсь клапан?

Оффлайн APTEM

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2421
  • Спасибо
  • -Отправлено: 181
  • -Получено: 364
Клапан от стиральной машины, недорого и со вкусом.
ИМХО (просьба не принимать близко к сердцу)

Оффлайн RahaАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 28
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 8
Зрозуміло, тобто від пральної машини вже не тільки насос для відкачки барди, але і клапан... корисна ця річ, правльна машина.
Ну тоді вже питання навздогін - а воду подавати в дефлегматор та холодильник одночасно, чи є випадки, коли окремо подавати потрібно воду на дефлегматор, а окремо на холодильник? Зараз я думаю подавати воду одночасно на дефлегматор та холодильник, як тільки куб закипить ну і при необхідності регулювати краниками вручну швидкість подачі води на дефлегматор та холодильник.

Оффлайн APTEM

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2421
  • Спасибо
  • -Отправлено: 181
  • -Получено: 364
ИМХО (просьба не принимать близко к сердцу)

Оффлайн Delta

  • Глобальный модератор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 9161
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1451
  • -Получено: 3053
чи є випадки, коли окремо подавати потрібно воду на дефлегматор, а окремо на холодильник?
Коли захочешь відключити ДЕФ, для швидкої дистиляції, буз укріплення, то воду на ДЕФ подавати не треба...
Є таке, коли потрібно води в ДЕФ мізер,  й цієї води не хвате на охолодження дистиляту у прямотоку...Тому потрібно два протоки... ;)
Хочешь набраться опыта - купи грабли!
Обходя чужие грабли, Вы теряете драгоценный опыт!

Оффлайн RahaАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 28
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 8
Ну я десь так і уявляв. Я подивився, що є клапана для стиралок з двома катушками та двома виходами - схоже буде доречно поставити саме такий клапан, щоб була можливість включати подачу води на дефлегматор та холодильник окремо. Тим більше автоматика має можливість подавати 220В на дві окремі лінії.

Оффлайн tsd1970

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 23
  • Спасибо
  • -Отправлено: 17
  • -Получено: 10
  • Я не мастер - я только учусь. {Serega dndz}.
Только ты сразу обрати внимание на стабильность давления воды которая будет направлена на охлаждение прямотока и дефа. Другие потребители могут вносить существенные изменения давления воды например ( еноты полоскуны, стиральная машина , мойдодыр, посудомойка, унитаз и т.д) и будет проблематично выдерживать нужный проток через деф и прямоток. Мне лично пришлось ввести второй ввод в дом, чтобы стать независимым от других потребителей в доме. Одним словом продумывай подключение к водопроводу.
С наилучшими пожеланиями Сергей.

Час работы научит больше, чем день объяснения.