Автор Тема: ЯСЭ - ячменно слодовый экстракт! применение и закупка  (Прочитано 9995 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Snay

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 55
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 15
Из ЯСЕ пиво получается гедотное,
Ну, не факт. З екстрактів варять нормальне пиво, в продажу валом солодових екстрактів для пивоваріння, як рідких, так і сухих, в т.ч. вже охмелених. На brewtoad пошук видає 27+ к рецептів на екстрактах і 68+ к рецептів на суміші екстрактів і солоду. Чисто зернових рецептів - майже 242 к.

ЯСЕ сделан для ПИВА то-есть сбраживаемых сахаров там немного.
Тому і стоїть питання додавання цукрів. Коли готують брагу не використовують тільки солод, а змішують його з звичайним зерном, а то й просто з крохмалем. А деякі відомі виробники взагалі не застосовують солод, а використовують ферментні препарати.
просто ты не можешь определится чего хочешь
Що я хочу - я знаю  :D і, навіть уявляю, як цього досягнути. Але нема змоги робити багато експериментів і набивати гулі, які вже хтось набив.

поставь три бражки
Не получиться в мене так. Нормальний об'єм браги для подвійної дистиляції - 70 л. Непоексперементуєш. Ну і ще певні нюанси. А задача - отримати 57 л дистиляту міцністю 68-70.

1-ЯСЭ
2-ЯСЭ+сахар
3-ЯСЭ+глюкоза или еще чего ты там хочешь....
1-дорого;
2-не варіант, цукровий самогон має характерні ноти, які не вписуються в зерновий. Хоча на буржуйських сайтах по виготовленню домашнього віскі ніхто не париться. Банку СЕ для пивоваріння + 5 фунтів цукру і 5 галонів дощової sic! води. Ось самий популярний рецепт.
3-саме глюкоза утворюється при деполімеризації крохмалю, тому вибір за нею. Ще, як варіант - мед, але ціна...  :'(
хочешь я так понял зерновой дистялят, а делаешь его из пластилина. причем очень дорогого.
Посему НАФИКА заниматся ФИГНЁЙ. Купи солода затри при 62 градусах  и будет тебе счастя.
Нема в мене змоги затерти таку кількість солоду. Тому і зупинився на екстракті.




добавлено: 27-03-2018, 22:16:45
ЗІ
СЛУШАЙ!!! А ЧТО У ТЕБЯ ЗА МОСКАЛЬСКА ТАКАЯ АВАТАРКА? УЖ НЕ ЗАСЛАНЫЙ ЛИ ТЫ КАЗАЧОК?
А що в моїй аватарці МОСКАЛЬСЬКЕ?  :o

Онлайн БатарейкинАвтор темы

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 13741
  • Спасибо
  • -Отправлено: 3195
  • -Получено: 2336
  • в Темные Времена хорошо видно Светлых Людей!!!
орел двуглавый мерещится
Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

Оффлайн Snay

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 55
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 15
орел двуглавый мерещится
:-\
Це фенікс!  :P

Оффлайн gergan

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 231
  • Спасибо
  • -Отправлено: 29
  • -Получено: 117
Ну, не факт. З екстрактів варять нормальне пиво, в продажу валом солодових екстрактів для пивоваріння, як рідких, так і сухих, в т.ч. вже охмелених. На brewtoad пошук видає 27+ к рецептів на екстрактах і 68+ к рецептів на суміші екстрактів і солоду. Чисто зернових рецептів - майже 242 к.
Это факт это проверено мной лично. Варил дважды из ЯСЕ-2 и ЯСЕ-3 никому не понравилось.

Онлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
Що я хочу - я знаю   і, навіть уявляю, як цього досягнути. Але нема змоги робити багато експериментів і набивати гулі, які вже хтось набив.
А ти пробував зерновий, чи солодовий самогон? Ти май на увазі, що вони дуже не смачні і пити їх "білими" - ніякого кайфу немає. Зернові є сенс робити на витримку.  А здається, що ти вирішив зробити просто "смачний зерновий" по бистрячку.  Це  головна "гуля". Нема смачних дистилятів, пряміком з конденсатора якщо чесно...

Оффлайн Snay

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 55
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 15
А ти пробував зерновий, чи солодовий самогон?
І робив, і пробував.
Ти май на увазі, що вони дуже не смачні і пити їх "білими" - ніякого кайфу немає. Зернові є сенс робити на витримку.
57 л - це ємність бочки.
А здається, що ти вирішив зробити просто "смачний зерновий" по бистрячку.  Це  головна "гуля".
Не "по бистрячку", а без процесу затирання. Немає такої можливості.

Нема смачних дистилятів, пряміком з конденсатора якщо чесно...
Погоджуюсь.

добавлено: 28-03-2018, 18:48:29
Ну, не факт. З екстрактів варять нормальне пиво, в продажу валом солодових екстрактів для пивоваріння, як рідких, так і сухих, в т.ч. вже охмелених. На brewtoad пошук видає 27+ к рецептів на екстрактах і 68+ к рецептів на суміші екстрактів і солоду. Чисто зернових рецептів - майже 242 к.
Это факт это проверено мной лично. Варил дважды из ЯСЕ-2 и ЯСЕ-3 никому не понравилось.

Два рази не получилось зварити - це не факт.
Всі рецепти з СЕ, які я бачив, передбачають змішування 3 і більше СЕ, або кількох видів СЕ з кількома видами солоду. Можливо в цьому причина невдачі?
« Последнее редактирование: 28-03-2018, 18:48:29 от Snay »

Оффлайн gergan

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 231
  • Спасибо
  • -Отправлено: 29
  • -Получено: 117
Два рази не получилось зварити - це не факт.
Всі рецепти з СЕ, які я бачив, передбачають змішування 3 і більше СЕ, або кількох видів СЕ з кількома видами солоду. Можливо в цьому причина невдачі?
Я не о вкусах спорю а говорю о том что сам попробовал и больше повторять не буду.
А пить можно и брагу и некоторым это тоже нравится.

Оффлайн Микола Григорович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 3849
  • Спасибо
  • -Отправлено: 700
  • -Получено: 480
  • Жыве Беларусь.
Перепрошую, Панове. Я як завжди тормозю. Тобто, розводиться в воді ця мачмала, деякий час кип'ятиться, дається хміль, охолоджується, засипаються дріжджі і все? ;) ;) ;)
Смеяться, право, не грешно над всем, что кажется смешно.

Оффлайн ГОГа

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5534
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1678
  • -Получено: 2790
  • Блин, как мало я знаю...
Единственный "грех" на земле - это глупость

Оффлайн sergeySEZ

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 350
  • Спасибо
  • -Отправлено: 462
  • -Получено: 51
Привет коллеги.
Вот и до меня дошла очередь, заняться экспериментами)
ПСЭО пшенично солодовый экстракт охмелённый, кто с таким работал? Поделитесь принципами пжта
«Всё есть яд и всё есть лекарство. Только доза делает лекарство ядом и яд лекарством»