Автор Тема: Технология виски ( зерно, солод, ферменты, перегонка, выдержка )  (Прочитано 124526 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
або 5-10% від залитої браги в куб
Саме від об'єму залитої браги у куб? Для мене це новий метод, бо зазвичай це 5-10% від об'єму абсолютного спирту у кубі.

Потім це тіло перегоняю мідним прямотоком до 89-90* в кубі якщо буду пити в білу
Важливу частину не бачу щоб зробуміти до кінця процес першої дробної. Про відбір голів...

...Отож цей спирт міцністю 92-93% змішую з хвостами від перегону тіла , та бавлю водою до 45-50% , і перегоняю знов прямотоком до 90*С в кубі
А яка тут яка методика відбору голів? Нюхати як завжди, а які це приблизно кубові температури зазвичай чи який відсоток від об'єму АС чи об'єму СС у кубі?
Прошу прокоментувати якщо не важко. Дякую.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
Ті довги голови відбираю на  скорости відбору тіла , та стільки богато тому щоб з ними вийшли промежуточні домішкі , тобто ізоамілол та його супутники . Сами голови відбираю без фанатизьму коли їх чистю на короткій царзі  , та трішки коли перегоняю з хвістами ...
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
.
Я все записую та намагаюсь до тогт як робити дистиляцію зрозуміти всі нюанси технології
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн KosKiev

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 270
  • Спасибо
  • -Отправлено: 182
  • -Получено: 91
Стосовно режиму відбору голів: я так розумію, якщо апарат з дефлегматором, під час відбору голів вимикаємо дефлегматор та на зниженій потужності відбираємо голови. Контроль органолептично.

Відбираємо дуже мало, але ефективно. Потім ідуть підготовки (це підкаже органолептичних аналіз) і ми вмикаємо крейсерську потужність відбору і дефлегматор.

Голови- на розпалювання. Підголовки- на повторну перегонку.

Що скажете ?



добавлено: 27-12-2022, 23:04:28
Я все записую та намагаюсь до тогт як робити дистиляцію зрозуміти всі нюанси технології
Я теж готуюсь.
Вже і каструлька готова...і автоматику налагодив... і солод помололи... Чекаю світла... Буду експериментувати на своєму двоповерховому апараті з тампером...
Лучше сожалеть о содеянном, чем горевать о упущенном....

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
 Я незнаю як переганяти з тампером і який результат, але по білій чи пивній схемі головів небагато, 2-3% від кількості сс. Підголовників немає взагалі, вони йдуть в бочку.  Бочку  літрів на 50-100 і витримка 3-5 років, а може і на більше....
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Я давно предлагаю делить дистилляты на две группы .Для бочковой выдержки и более ободранные /очищенные/ для употребления без выдержки в белом виде.Это совершенно разные методы перегонки и оборудование.Иначе будет путаница .А новичкам вообще не разобраться .Поэтому прошу создать тему дистилляция для употребления без выдержки.Коля ты отработал свою методику она проверена временем и коллегами . Можешь дать ей полноценную жизнь на форуме .

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
 я би ділив на три: по білому, в малу бочку і велику.)
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
Що я хочу вам друзі сказати , великих бочок в мене нема , всього 8 бочонків , від 5л (настольний) , та до 35 л. Так що залиєш у той бочонок , маю на увазі органолептику , то і практично отримаєш навіть через 2 роки . Запах може бути обалдений , а смак не дуже , та навпаки ... Якщо в бочку лити продукт з великою частиною сівухі , то вона не куди не подінится в мальку і за 2-3 роки , мав такий досвіт . Тому для мальків класіка перегону не підійде . Так що зараз сивухі залишаю по мінімуму . Це зрозуміло моя думка та мій вибор . Вважаю що богатьом людям цей дух сивухі подобаєтся , кому кавун , а кому свиняий хвіст !) :)
 
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
я би ділив на три: по білому, в малу бочку і велику.)
створив три теми, дякую за підказку, таки це має структурувати знання та досвід
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Сивуха чувствуется в напитках и 12-18 лет просто маскируется за богатой вкусо - ароматикой .

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль
Цікавий досвід:
Зробив солодову брагу.
Зазвичай насипаю у 1.2м царгу 1м мідних кілець.
Насипав тільки половину, бо перша перегонка, суто взяти СС.
Куб 70л, браги 75л.
Взяв 5л дистиляту, все гуд, потім зупинив, долив 5л, взяв залишок.
Після доливки запах сірководню, аналогічно як без міді гнати.
Висновок: мідь працює більшою частиною на початку процесу. Потім окисли не дають контактувати з поверхнею міді парам.

добавлено: 09-04-2023, 10:04:02
Вся надія що дробна з повною царгою то все почистить
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
Ну , не знаю , брагу (по 30л )перегоняю мідним прямотоком завжди , так запаху сірководню не чуть весь погон . А коли гоню довги голови на кільцях , так темніє тільки половина кілець знизу за погон ...
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн фотограф

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1432
  • Спасибо
  • -Отправлено: 169
  • -Получено: 528
Цікавий досвід:
Зробив солодову брагу.
Зазвичай насипаю у 1.2м царгу 1м мідних кілець.
Насипав тільки половину, бо перша перегонка, суто взяти СС.
Куб 70л, браги 75л.
Взяв 5л дистиляту, все гуд, потім зупинив, долив 5л, взяв залишок.
Після доливки запах сірководню, аналогічно як без міді гнати.
Висновок: мідь працює більшою частиною на початку процесу. Потім окисли не дають контактувати з поверхнею міді парам.

добавлено: 09-04-2023, 10:04:02
Вся надія що дробна з повною царгою то все почистить
а це точно сірководень? Чисто солод ну дуууже своєрідний запах має. Тому я не раз писав, що мені білий солодовий самий неприємний з усіх зернових.  На міді трохи менше, ніж на нержавійці. 

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4661
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Оффлайн ДимаС

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2440
  • Спасибо
  • -Отправлено: 877
  • -Получено: 949
  • Бориспіль

Цікавий досвід:
Зробив солодову брагу.
Зазвичай насипаю у 1.2м царгу 1м мідних кілець.
Насипав тільки половину, бо перша перегонка, суто взяти СС.
Куб 70л, браги 75л.
Взяв 5л дистиляту, все гуд, потім зупинив, долив 5л, взяв залишок.
Після доливки запах сірководню, аналогічно як без міді гнати.
Висновок: мідь працює більшою частиною на початку процесу. Потім окисли не дають контактувати з поверхнею міді парам.

добавлено: 09-04-2023, 10:04:02
Вся надія що дробна з повною царгою то все почистить
а це точно сірководень? Чисто солод ну дуууже своєрідний запах має. Тому я не раз писав, що мені білий солодовий самий неприємний з усіх зернових.  На міді трохи менше, ніж на нержавійці. 

Дуже схоже на той самий запах як у кукурузного засипу, а там солодовості нуль…

Сергій Леонідович, ну, з промивкою прорахувався - більше вийшло обʼєму. Тому частина не влізла ц куб, прийшлось додати її посеред перегонки)

Фотограф, кільця так само півметра грязні, далі майже чисті, а я саме півметра й засипав заради експерименту
« Последнее редактирование: 09-04-2023, 14:36:04 от ДимаС »
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...