Автор Тема: Ройбуш  (Прочитано 3161 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн rembik

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 81
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 24
Якщо хочете купити чистий ройбуш, то найбільш вірогідно його купити в Сільпо. Є така марка чаю Tea of life. вони по співідношенню ціна/якість самі цікаві, і асортимент ок. 100 г ройбуша коштує 40 грн. Ще ройбуш можна купити в оптовиків , які займаються прянощами, я в такого отанній раз купляв. І без вяских імбирів і т.д. А взагалі ройбуш кращепити як чай, варити по схемі як каву і молока туди  ;)
Начитался темы, пошел в сильпо и купил чистый ройбуш(37 грн/100грам) -заварил как чай-вкус так себе-ничего особенного. Добавл к сэму, цвет красивый, вкус не пробовал, но думаю тоже ничего особенного.
Посоветуйте лучше хороший без всяких добавок и ароматизаторов черный чай!!!
Сорян, на колір і смак товариш всяк. Його треба варити, заварювати безтолку, це ж кора а не листя. Хвилин 5, віддалено він має коричні ноти і ноти кори дерева. Я чорний чай пю рідко, перейшов на ферментований власного виробництва. Тут треба не радити, а йти в якусь чайовню з нормальним чаєм і там пробувати

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk


Оффлайн самвидат

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 694
  • Спасибо
  • -Отправлено: 45
  • -Получено: 128
  • Probieren geht ueber Studieren
це ж кора а не листя.
Тут ви мабуть помиляєтесь там таки листя (голочок)  більше ніж кори і патиків:) заварював як написано на пачці. Є підозра що той ройбуш із сільпо погано ферментований.
Ви написали що самі ферментуєте, але не написали що ферментуєте:) то який ви чай споживаєте?
Пробував колись ферментувати іван-чай-або щось зробив не так, або не моє.
Тютюн коли ферментую, то він таки кращий виходить ніж без ферментації:)

Оффлайн zx7

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 708
  • Спасибо
  • -Отправлено: 69
  • -Получено: 94
Не усим так повезло  ;) . Я взагалі тільки в цій темі взнав що є така рослина і чай з неї
а я на жаль на той час не здогадався сипнути ройбуша в свій напій тепер прийдеться сипати те що в магазині
аргонно дуговая любой сложности

Оффлайн antipa

  • Политолог
  • Опытный
  • *
  • Сообщений: 481
  • Спасибо
  • -Отправлено: 879
  • -Получено: 73
Начитался темы, пошел в сильпо и купил чистый ройбуш(37 грн/100грам) -заварил как чай-вкус так себе-ничего особенного. Добавл к сэму, цвет красивый, вкус не пробовал, но думаю тоже ничего особенного.
Посоветуйте лучше хороший без всяких добавок и ароматизаторов черный чай!!!
В чае Ройбуш ценится не вкус, а его антиоксидантные  свойста. А вкус добавляют различными фруктами дабы казалось вкусно-полезным ;)

Оффлайн rembik

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 81
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 24
Ви написали що самі ферментуєте, але не написали що ферментуєте:) то який ви чай споживаєте?


Іван-чай в т. ч. Але більше цікавлюся фруктовими деревами, кущами, хвойними. Так як Іван-чай досить мало і він дуже сильно усушується. Допілив один із способів приготування і виробив власний спосіб ферментації. Також в планах вакуумная ферментація

Оффлайн самвидат

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 694
  • Спасибо
  • -Отправлено: 45
  • -Получено: 128
  • Probieren geht ueber Studieren
Іван-чай в т. ч. Але більше цікавлюся фруктовими деревами, кущами, хвойними. Так як Іван-чай досить мало і він дуже сильно усушується. Допілив один із способів приготування і виробив власний спосіб ферментації. Також в планах вакуумная ферментація
Ну так поділіться своїм досвідом, приведіть якісь рецепти, що як ферментуєте по конкретніше!!! Звичайно не в цій темі:)

Оффлайн zx7

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 708
  • Спасибо
  • -Отправлено: 69
  • -Получено: 94
аргонно дуговая любой сложности

Оффлайн rembik

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 81
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 24
Іван-чай в т. ч. Але більше цікавлюся фруктовими деревами, кущами, хвойними. Так як Іван-чай досить мало і він дуже сильно усушується. Допілив один із способів приготування і виробив власний спосіб ферментації. Також в планах вакуумная ферментація
Ну так поділіться своїм досвідом, приведіть якісь рецепти, що як ферментуєте по конкретніше!!! Звичайно не в цій темі:)
А є десь тема по чаю? Чи можливо мені створити?

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk


Оффлайн rembik

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 81
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 24
Іван-чай в т.

а де його взяти ?
На згарищах лісових, в лісо-польовій зоні, на пустирях, на болотах, в горах :) І. - ч. полюбляє збідненні грунти.

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk


Оффлайн Игорь_ДнепрАвтор темы

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 746
  • Спасибо
  • -Отправлено: 283
  • -Получено: 196
  • Дубовая щепа 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС
На згарищах лісових, в лісо-польовій зоні, на пустирях, на болотах, в горах
тебе легко сказать, ты судя по всему путешественник )))
Дубовая щепа - 380662115315 (VIBER,Telegram) или ЛС

Я не знаю когда ТОЧНО день самогонщика, но я ТОЧНО знаю как его отметить.
Людина не скотина-більше відра не вип'є.

Оффлайн rembik

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 81
  • Спасибо
  • -Отправлено: 19
  • -Получено: 24
Доречі і. -. ч. ферментований не чим не гірше ройбуша в плані зафарбовування, а якщо ще гарно проферементований то і смак може дати цікавий

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk


Оффлайн огник

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 911
  • Спасибо
  • -Отправлено: 492
  • -Получено: 239
В гуглі найшов таку картинку . Це він ? Я такого на згарищі не бачив , можливо погано дививсь. Згарище від соснового лісу.
Смерть Пуйлу.

Оффлайн самвидат

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 694
  • Спасибо
  • -Отправлено: 45
  • -Получено: 128
  • Probieren geht ueber Studieren
В гуглі найшов таку картинку . Це він ? Я такого на згарищі не бачив , можливо погано дививсь. Згарище від соснового лісу.
Так це він,синоніми-капорский чай, кипрей узколистый.
Скоріш за все ти просто не звертав увагу. Я на нього теж раніше уваги не звертав, а коли побачив його внатурі, то він досить часто  став на очі попадатись:)

добавлено: 18-03-2018, 18:35:15
Чи можливо мені створити?
Так створи нову тему десь в рецептах закусок.

добавлено: 18-03-2018, 18:47:40
Іван-чай в т.

а де його взяти ?

Ну в нете можно найти заказать, в аптеках.но чаще всего он попадается не ферментированый-имхо на вкус бурьян бурьяном. А вот ферментированый говорят вкусная штука- Англия в царской рашке постоянно его закупала. Почитайте про капорский чай.
Лучше всего его самому собрать и отферментировать. Но у меня скорее всего не получилось:( В процессе ферментации запах был шикарный фруктовый, а когда высох этот чай запах утратился, на вкус как дешевенький грузинский чай с добавлением опилок стал:)
« Последнее редактирование: 18-03-2018, 18:47:40 от самвидат »

Оффлайн zx7

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 708
  • Спасибо
  • -Отправлено: 69
  • -Получено: 94
На згарищах лісових, в лісо-польовій зоні, на пустирях, на болотах, в горах :) І. - ч. полюбляє збідненні грунти.
\

на жаль в нас ні де не зустрічав


добавлено: 18-03-2018, 21:16:44
А вот ферментированый говорят вкусная штука- Англия в царской рашке постоянно его закупала.[/quot

саме так дуже корисний чай
аргонно дуговая любой сложности

Оффлайн Ярема

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 900
  • Спасибо
  • -Отправлено: 150
  • -Получено: 318
  • Ярёма
В чае Ройбуш ценится не вкус, а его антиоксидантные  свойста. А вкус добавляют различными фруктами дабы казалось вкусно-полезным
ВОТ-полностью согласен!!!!!!!!
Чем пить просто водку ( читай ЯД)--так лучше  сделать этот яд- полезным и приятным на вкус. Вот для этого и делают всякого рода настойки...
которые даже имеют какой то лечебный эффект. Как например---
1 Красный корень
2. Калган корень
3.Радиола роз.
4.Диоскорея Кавказская
5. Рой буш.
И еще масса кореньев и трав..
Посмотрите в инете--каждая трава или корень в чем то помогают организму..хоть как то действуя противовесом Этиловому спирту..
Вот конкретно  Рой буш--это антиоксидант... приятный цвет и приятный вкус - так почему НЕТ.???  Конечно -ДА. Пейте на ЗДОРОВЬЕ.. НО- все травы и коренья пьют в небольших дозах.
Так что, следите за концентрацией и дозами...
Будьмо-панове.!!!!! :D :D

Все проходит...