Автор Тема: Вузол зливу барди  (Прочитано 1091 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн hachokАвтор темы

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Всилу обставин і купівлі нової стекляшки, трохи хотів модернізувати свій вузол на бардовипаровувачі, щоб він був в скляній зоні.
от дивився на існуючий вузол, я так розумію він в мене класичній, труба перегороджена і перегогодку вварено 2 трубки по одній 50 мм до перогодки і 200 мм після срікає барда у випаровувач, по іншій 90 мм дашком подається пара, збоку вварена гільза для датчика на рівні стікання барди в трубку, і якщо колона буле ставитись на куб ще одна трубка в бік для стікання барди.

я так розумію тенденції такого вузла пішли з того що барда відводилась в сторону а не зливалась у бардовипаровувач і ці потоки треба було розділяти,
так от може хто сильний теоретично і практично підкаже, чи можна не ставити перегородку з трубками у випадку коли є бардовипаровувач, просто широка діра по якій вільно стікає барда з першої тарілки у випаровувач, і по ній же вільно піднімається пара до першої тарілки.

чи така коконструкція буде не робоча??

Онлайн Батарейкин

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 13741
  • Спасибо
  • -Отправлено: 3195
  • -Получено: 2336
  • в Темные Времена хорошо видно Светлых Людей!!!
я так розумію він в мене класичній,
не совсем....
это кстати 4 тип который я встречаю. все как то по разному все делают
Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

Оффлайн hachokАвтор темы

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
остання перегонка пройшла без вузла розділення браги і пари, у фланці колони зробив перемичку щоб гірлянда з тарілками мала в що впертися, і прямо встановив на бардовипаровувач))) це дало можливість виграти у висоті колони

але)) як завжди  :(, виникло питаня куда тепер датчик втикнути щоб міряти тепературу барди

якщо просто у нижній фланець вварити гільзу то дутчик буде коректно міряти температуру барди, фактично ш тамш паро-бардова суіш виходить

може в кого яка є ідея??? поділіться плиз  ::)


Оффлайн Power ON

  • Мастер
  • ****
  • Забанен!
  • Сообщений: 933
  • Спасибо
  • -Отправлено: 241
  • -Получено: 228
Ввари в куб, рядом с выходом барды. Увидешь полноту отжатия барды всей системой.

Можешь вварить датчик в трубу, которая между стеклянной колонной и кубом. В этой точке будешь мерять температуру кипения паро.жидкостной эмульсии в её равновесном состоянии. Но требуется еще в этой точке мерять давление, для пересчета т.кипения...

Может и перед кубом увидешь  100°С барды. Ведь в колонне при принудительном затоплении увеличивается разделяющая способность. И на 1000мм высоты истощающей царги наберется требуемые 9ТТ.

А куб это еще +1ТТ.