Автор Тема: еструдована кукурудза на кодзях ,потрібна порада  (Прочитано 2586 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн 1GOG

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 32
  • Спасибо
  • -Отправлено: 72
  • -Получено: 4
Вот только щас от вас слышу,что с кодзями нет проблем,до этого момента слышал нарекания,я экспериментатор конечно,но с ними не хочу
Присоединюсь к мнению Сергей Леонидовича.
Использовал и продолжаю использовать кодзи 3-х видов:
с желтым лэйблом, в синей пачке, а сейчас стоИт затор кукурузы на кодзи Мэллоу.
Ни одного раза никаких проблем не было!
Мне нравится.   ;)


Оффлайн ПочатківецьАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 8
  • Спасибо
  • -Отправлено: 2
  • -Получено: 3
  • Початківець
Кому цікаво доповідаю:додавання дріжджів результату не дало,вирішив перевірити цукром,вкинув з кіло -забурлило як треба,наступного дня перегнав.З 18 кг еструдованої кукурудзи та 1 кг цукру вийшло 24 літра СС.Висновок такий:еструдована кукурудза+кодзі при температурі 35 градусів може виграти за три дні.Який  вихід  АС відпишусь коли змішаю та заміряю кріпкість.Всім дякую за увагу.
Чоловік не кінь-відро не вип'є.

Оффлайн dsk

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 10
  • Спасибо
  • -Отправлено: 5
  • -Получено: 4
То ж - який результат по АС?
Й що воно таке - екструдована кукурудза?

Оффлайн makrak80

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2212
  • Спасибо
  • -Отправлено: 509
  • -Получено: 803
  • кулинар
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Оффлайн ПочатківецьАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 8
  • Спасибо
  • -Отправлено: 2
  • -Получено: 3
  • Початківець
То ж - який результат по АС?
міцність СС неміряв,бо провтикав,а результат такий:600грам голів,товарного-5 літрів 93%,хвости 1,5 літра,гнав до 98 градусів в кубі.
Чоловік не кінь-відро не вип'є.

Оффлайн intellegent

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 129
  • Спасибо
  • -Отправлено: 50
  • -Получено: 38
А тело уже развел? Все в порядке? У меня с кодзями какая- то хрень. Ставил кукурузу. Потом ставил рис. Отбродило нормально. Выгонка без проблем. Вторая дробная - 10% покапельно на минимуме мощности голов, тело отбирал до 55% в струе. Без укрепления. Тело было в обеих случаях прозрачно как слеза. Но при разбавлении до питейных 43 % жуткая опалесценция! И кукуруза и рис. Этой-же водой разбавлял солодовый ячменный вискарь - прозрачный как стекло. В чем может быть дело?
Нет, я водку не пью. Совсем не пью. Только чачу, коньяк, кальвадос, виски, ром, ну... и водку тоже. Куда-ж без неё?

Оффлайн ПочатківецьАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 8
  • Спасибо
  • -Отправлено: 2
  • -Получено: 3
  • Початківець
А тело уже развел? Все в порядке?
Уже й спожили.Кодзі тут не при ділах.Ставив три рази на них -все ОК.Я гоню з укріпленням 93-95 %.Якщо менше 90 то може мутніти,в залежності від сировини. Було і фруктові і зернові мутніли з використанням різних дріжджів.При високих "градусах" в продукт попадає менше ефірних олій і при розведенні водою він не мутніє.В мене якось помутнів джин так я вкинув у банку дубових брусочків середньої обжарки,так через три місяці муть пропала і смак мені сподобався.
Чоловік не кінь-відро не вип'є.