Автор Тема: Кег для сбраживания под давлением .  (Прочитано 8225 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Да чтобы как-то попроще . Я пока пивовар - тиоретик .

Оффлайн Soyka

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 391
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 298
  • Губить людей не пиво!
Проще, нема питань!
Колись у радяньські часи продавали пиво з дубових бочок, і ніякого СО2 не застосовували - качали повітря автонасосом.
У вашому випадку можна відбирати пиво, поки воно буде виходити від свого тиску, але він швидко закінчиться.
Бажано мати балон з углекислотою - в додаток треба мати редуктор (можна купити простий для зварки)
Це все потрібно, якщо пиво будете довго зберігати після відбору, а якщо на протязі кілька днів кега буде випита, то можна використовувати насос, було б добре мати бактеріцидний фільтр.

На фото зображена примусова карбонізація харчовим углекислим газом.
« Последнее редактирование: 22-12-2018, 12:05:25 от Soyka »

Оффлайн oleg_n

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Забанен!
  • Сообщений: 4247
  • Спасибо
  • -Отправлено: 803
  • -Получено: 830
  • SZLACHTA NIE PRACUJE
    • http://labspirt.com/
Колись у радяньські часи продавали пиво з дубових бочок, і ніякого СО2 не застосовували - качали повітря автонасосом.
немного  теории,  со2  уже  был  растворен  в  пиве  -  нужно  было  всего  лишь  давление  чтобы  вытолкнуть  пиво  в  бокалл,  если  залить   некарбонизированное  пиво  в  кег   и  подключить  к  нему  со2  балоон  и вытолкнуть  его  в  бокалл,  то  оно  не  будет с  газом,  а будет без  газа  абсолютно.
Веду  здоровый  образ  Жизни -
Пью  из  чистых  стаканов
Курю  на  свежем  воздухе

Оффлайн Soyka

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 391
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 298
  • Губить людей не пиво!
Олег, звичайно, що так - стосовно СО2!
Я дав відповідь на запитання: "Як видібрати деяку кількість пива з кеги?.
І там таки був розчинений СО2 - у дубовій діжці, але його було замало, щоб витиснути все пиво.
А фото (примусова карбонізація пива харчовим СО2), я додав для того, як це можна зробити.
Не хотів багато писати про те, що не обовязково мати великий балон на 40 л., який коштує за 1000 грн.
а можна зробити його з вогнегасника, замінивши вентіль з меншим конусом (можна замовити в магазині зварки).
Але такий балон, не факт, що заправлять, хоч можна домовитись, або попросити зварника.
Особисто я маю 40 л. балон (з харчовим СО2) для зварки, та переливаю у малі балони, для пива).
« Последнее редактирование: 22-12-2018, 12:02:53 от Soyka »

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Вчера изучал баллоны для co2  .Большой проще купить но должен быть с проверкой . Маленький 10 л стоит как 2 больших .С огнетушителя переделка и где-то нужно заправлять .К какому-то решению не пришёл .

Оффлайн Soyka

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 391
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 298
  • Губить людей не пиво!
В такому разі вам потрібно купити 10 літровий балон, такий заправляють на станціях.
Узнайте де у вашому місті заправляють углекислоту вищого сорту (харчова), та чи видають вони сертифікат якості.
Можливо у них і зможете придбати газ з їхнім балоном.
Тому, що фірми, які торгують таким продуктом, відносятся до чужих балонів з недовірою,
та потребуть додаткову оплату за перевірку, та промивку вашого балона, хоч він і не прострочений.
Я купую саме в такій компанії, бо закачувати в кегу з пивом бог зна що, теж не діло.
Доречі, і зварка варить зовсім інакше, ніж на "суржику".

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Подскааежиите какой диаметр нужен на слив дрожжевого осаддлка /50-100 л  типа ЦКТ/и какое количество этого осадка /на каком уровне сливной кран  ставить /?

Оффлайн perkoljator

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1327
  • Спасибо
  • -Отправлено: 457
  • -Получено: 257
Лучьше работать на электромобиле, чем отдыхать на электрическом стуле.

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579

Оффлайн oleg_n

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Забанен!
  • Сообщений: 4247
  • Спасибо
  • -Отправлено: 803
  • -Получено: 830
  • SZLACHTA NIE PRACUJE
    • http://labspirt.com/
диаметр  чего? сливного  крана ?  -  у меня  полдюймовые  стояли на  стеклянном  цкт, справлялись  нормально.

Веду  здоровый  образ  Жизни -
Пью  из  чистых  стаканов
Курю  на  свежем  воздухе

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
3\4 значит пойдёт . А сколько дрожжевого осадка в 100 л ?/хотябы приблизительно/.

Оффлайн Soyka

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 391
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 298
  • Губить людей не пиво!
Подскааежиите какой диаметр нужен на слив дрожжевого осаддлка /50-100 л  типа ЦКТ/и какое количество этого осадка /на каком уровне сливной кран  ставить /?
Для зливу осадку, я поставив кран 3/4, на злив пива 1/2 дюйма.....(багато хто, такі ставлять)
Зливний кран установив на рівні 3.5 літрів, вважаю, що це буде достатньо для ЦКТ на 50 літрів.
Ще можна установити поворотну, зігнуту трубу на зливному крані, як це зроблено у Ентоні.


Оффлайн Misьko

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1072
  • Спасибо
  • -Отправлено: 189
  • -Получено: 276
    • Котєльня Вєніка
Наскільки я знаю, харчова вуглекислота збирається над бродильними ємностями на спиртзаводах, чи існує інший, технологічно і економічно  цікавий спосіб синтезу вуглекислоти? Як спалювання газу чи вугілля, наприклад?
Я не знаю і нічого про це не чув. Але це єдине пояснення існування вуглекислоти двох стандартів, харчової і технічної.

Оффлайн Soyka

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 391
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 298
  • Губить людей не пиво!
Як мені пояснили фахівці з цієї справи: - Харчова вуглекислота це та кислота, яка має високий рівень очистки,
та заправляється в очищені, та помиті з середини, балони.
Там, де я купю вуглекислоту, не заправляють у "чужі" балони, замінюють них на свої.
Звичайно за таку процедуру потрібно платити.

Оффлайн vova0869Автор темы

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Насколько мне известно газированные напитки газируют химическим способом . Игорь прощитыввал что при брожении выделяется  её   много и предлагал использовать в мирных целях .