Автор Тема: Весовой калькулятор  (Прочитано 10407 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн sanek8198

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 171
  • Спасибо
  • -Отправлено: 431
  • -Получено: 54
Ті, хто має МУП з двозначним номером та андроїд 8 чи більше, можуть поставити цей застосунок.
Доступ до файлу можна отримати?
МУП №16.

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Я думаю, що можна. Але це тільки тестова версія, сира, так сказати.
Я виправлю пару помилок і дам вам доступ. Але це буде завтра, сьогодні не встигаю.

Але ви уточніть у Ігоря, чи воно буде у вас працювати?

добавлено: 13-12-2021, 23:13:43
Та не строку з мілісекундами,  а вибір. 3 чи 10. Та нагадування, що на 10 менше жре заряд...

Вибір 3хв, або 10хв зробимо. Для уточнення - насправді високої точності тут немає. Це означає, що якщо ми виставили на таймері 180 000 мс = 3хв, то можливий варіант, що
відрахує трішки більше ніж 3 хв. Інакше не зробиш. Андроїд старається всіма шляхами зекономити зарад батареї.
А на рахунок, що на 10 хв буде менше жерти заряд, то це, майже, не так. Бо таймер працює постійно.
« Последнее редактирование: 13-12-2021, 23:13:43 от ivan_fd »

Оффлайн sanek8198

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 171
  • Спасибо
  • -Отправлено: 431
  • -Получено: 54
Я думаю, що можна.
Добре.
Можливо Ігорь тут відпишеться.
МУП зараз працює.

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Ivan, давай зробимо паузу. Протягом дня-двох я зроблю все, що вважаю необхідним на стороні сервера, для початку для МУПів. Щоб той цирк, що зараз там має місце, перетворити на справжню роботу. Тоді стане зрозумілим що саме треба змінити в додатку. І вже після змін продовжимо спілкування з користувачами. 
Мені треба трохи часу. Вважаю, я одразу заклав багато зайвого.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн Dimassik

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1916
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1705
  • -Получено: 223
  • Це не моя світлина, а мого собаки Графа
Если эту программу подружить с датчиком потопа, думаю будет спрос не только у самогонщиков. Ремонт квартиры ниже живущих соседей обходиться намного дороже.
Я например живу на четвертом этаже и за 10лет уже было четыре потопа, два из которых фатальных.
Чем дольше ждешь, тем слаще награда.

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Iван, отримую таку картинку.
95593-0 
строка розривається на дві.
Яких символів я маю позбавитись у повідомленні щоб такого не було?
А ще...
Давай позбавимося першого стовпчика в таблиці, дату останнього повідомлення можна розмістити поруч з заголовком, там де "історія повідомлень".
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Доброго вечора Ігоре.

Яких символів я маю позбавитись у повідомленні щоб такого не було?
В повідомленні не повинно бути символів (~ і ;)

Давай позбавимося першого стовпчика в таблиці, дату останнього повідомлення можна розмістити поруч з заголовком, там де "історія повідомлень".

Тобто стовбець Дата забрати, залишити тільки час? А дату останнього повідомлення поставити над таблицею?

Зроблю і викладу, потестуєте.
« Последнее редактирование: 25-01-2022, 22:26:26 от ivan_fd »

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Не поспішай. Це не останнє :)
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Не поспішай.

Нічого страшного.
Переробив, пробуйте.



ФАЙЛ


добавлено: 25-01-2022, 21:33:59
Забув описати.
При отриманні важливого повідомлення, буде виводитись звуковий сигнал, кожні 10 сек, допоки не натиснемо кнопку Підтвердження.
« Последнее редактирование: 25-01-2022, 21:33:59 от ivan_fd »

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Дякую. З сигналом прикольно.
Крапку з комою прибрав, тепер строки не розриваються.
Граюся. Розмірковую.
Користувач отримує таку картинку, як я зараз, з єдиною відмінністю - період буде не 10 секунд, а 3 хвилини. На скриншоті реальна інформація від Карлсона, що працює у мене на кухні.
95597-0
Виникає питання - наскільки корисно мати перед очима десяток строк майже однакових цифр?
Корисно.
Корисно тому, що може бути (і вже є) потреба спостерігати одночасно за двома - трьома, а то й більше пристроїв. Щоб побачити строки від всіх, треба вивести останні 2-3, а то й більше строк. Хай лишається 10. 
Я вже заліз наперед. Повертаюсь. 
Щоб самому не плутатись увласних термінах...
У нас є зв`язок між смартфоном (твоїм застосунком на ньому)  та пристроем, що за чимось спостерігає чи чимось керує. Посередником у цьому зв'язку виступає сервер.

Я дещо змінюю, а тебе не повідомляю. Це погано. Але я не хочу турбувати тебе зайвий раз доки сам не зрозумію чого хочу. 
А хочу я ось чого. :)
Мова.
У запиті не треба давати мову. Тобто "&lang=ua" у запросі від застосунку до сервера cтає зайвим.
У налаштуваннях застосунку хай лишиться, хай змінює мову інтерфейсу. Цього ще нема, і не поспішай робити, бо інтерфейс ще не остаточний.
Повідомлення від пристрою до сервера  формуються пристроем тією мовою, яка заложена у прошивці пристрою. Зараз існує тільки український варіант, коли справа встаканиться, зроблю й інші мови.

Режим.
Погрався та побачив, що нема необхідності вибору між отриманням однієї строки, або всіх строк одночасно. Тому "&mode=all" у запросі теж cтає зайвим.
Тож зайвою стає кнопка оновлення повідомлень. Але тоді табличка з повідомленнями має поновлюватись сама після кожного сеансу зв'язку.
Крім того, на мій погляд, віконце важливих повідомлень та кнопку підтвердження треба поміняти місцями.
Надійність. 
Якщо декілька пристроїв від різних користувачів будуть працювати з однаковим ідентифікатором, пороблеми неминучі. Тому ідентифікатор буде складатись з двох частин, поєднаних тіре (мінусом).
Перша частина (6 символів) - це мак-адреса пристрою. Друга частина - чотири цифри пін-коду, який має відповідати мак-адресі. Якщо відповідності не буде, сервер не буде приймати та накопичувати інформацію. Навіщо ці ускладнення стане ясно згодом.
Багатозадачність Це вже стосується тільки мене, тобто спілкування між пристроями та серсером, тобі я розповідаю для інформації.
Якщо треба одночасно спостерігати за двома чи більше пристроями треба...
- мати декілька смартфонів, кожен з которих спілкується зі своїм пристроем. Абсурд. Викреслюємо.
- тримати відкритими декілька екземплярів застосунку, кожен з них слідкує за своїм пристроєм. Це вже краще, але теж абсурд.
- дати можливість одному екземплярові застосунку працювати одночасно зі всіма пристроями. Це вже краще.
Щоб це реалізувати, всі пристрої мають звертатися до сервера з однаковим ідентифікатором, а в повідомленнях будуть давати назву та номер пристрою. Для цього користувач мусить мати можливість змінити ідентифікатор на пристрої, а це може призвести до помилок. Тому й з'явилась потреба в пін-коді.
Треба якимось чином поновити сімуляцію, бо ті зараз зовсім позбавлений мождивості експерементувати. Зроблю html файл. Будеш слати повідомлення натисканням кнопок.
« Последнее редактирование: 26-01-2022, 08:07:38 от Игорь »
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Мова.
У запиті не треба давати мову. Тобто "&lang=ua" у запросі від застосунку до сервера cтає зайвим.

Зрозумів, мову видаляємо.


Режим.
Погрався та побачив, що нема необхідності

Зрозумів, видаляю. За останнім записом по даті будемо вирішувати, чи кричати, чи ні???

Надійність. 
Якщо декілька пристроїв від різних користувачів будуть працювати з однаковим ідентифікатором, пороблеми неминучі. Тому ідентифікатор буде складатись з двох частин, поєднаних тіре (мінусом).

Що з мого боку потрібно зробити для даної задачі???

Треба якимось чином поновити сімуляцію, бо ті зараз зовсім позбавлений мождивості експерементувати. Зроблю html файл. Будеш слати повідомлення натисканням кнопок.

Поки, що не треба. Я написав скрипт, який видає те, що ваш видавав, і симулюю на локальному сервері.


Ще хочу написати. Мені дають запити на скачування файлу. Мені додатку не шкода, дам обов'язково, але він ще не готовий ні у мене, ні на стороні сервера.
А без цього толку з нього немає.

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
За останнім записом по даті будемо вирішувати, чи кричати, чи ні???
Давай відкладемо це питання. Є повідомлення - кричимо. Зникло, більше не приходить - мовчимо.
Що з мого боку потрібно зробити для даної задачі???
Нічого. Декілька пристроїв будуть незадежно один від одного слати повідомлення, всі на один ІD. Користувач їх побачить. І почує якщо будуть невідкладні. А проблеми порішаемо по мірі надходження. Все передбачити неможливо.
О, ледь не забув.
Я зробив для пристроїв можливість зміни хоста. Тобто, зараз у нас хост www.labspirt.club, але з часом може зєявитись потреба чи бажання переїхати на інший хостинг. або розмститись на власному сервері. Тому в налаштуваннях пристрою вже є можливість змінити хост, лишилось те саме зробити в налаштуваннях додатку (чи застосунку, як це вірно називати?).

Я мав ще в понеділок відправити двом колегам по Малюку та Карлсону, а ще планував повкрнути з ремонту оного малюка... але затримую саме через те, що дороблюю взаємодію з сервером.

Зробив емулятор пристрою. Саме так будуть працювати Малюк та Карлсон. Хто хоче долучитись до проб, можна встановити додаток (посилання вище), та зайти на цю сторінку.
зараз зроблю швидкий опис... А ще покажу що й как налаштовувати на нових Малюках та Карлсонах.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Сторінка http://labspirt.club/warning/222.html виводить таку табличку...
95604-0
Це "протез", симуляция Малюка або Карлсона. Завдяки цьому протезові, можна надіслати на сервер таку саму строку, як надіслав би справжній пристрій нового покоління.
Поїхали.
Верхня строка - ідентифікатор пристрою. Він досить складний, і це ускладнення має метою унеможливити перехресні потоки, коли інформация піде не власникові, а комусь іншому.
Кожен малюк та Карлсон по замовчуванню будуть знати свій ідентифікатор, і саме його треба буде ввести в налаштування додатку.
Будь-які комбінації не зпрацюють, зараз у файлику стоїть ідентифікатор FFFFFF-3465? я дам ще декілька валідних комбінацій.
AAAAAA-2310
BBBBBB-2541
CCCCCC-2772
DDDDDD-3003
FEEEEEE-3300
999999-2079
888888-1848

Далі треба зробити вибір пристрою - Малюк, чи Карлсон, бо вони відправляють різні тексти.
Крім того, є можливість встановити номер пристрою, бо в одного користувача можуть одночастно працювати два малюка одночасно.
Далі пишемо в клітинки температуру та оберти які хочемо надіслати через сервер затосунку в телефоні.
Крім того, можна вибрати якусь проблему, яка має "розбудити" телефон навіть якщо він заснув.
Після цього можна або подивитись що за строку ми нафантазували, або відправити цю строку на сервер.
Якщо сервер отримає нашу строку, він відправить нам те, що зрозумів, і цей текст буде відображено внизу таблиці.
« Последнее редактирование: 26-01-2022, 19:01:24 от Игорь »
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Давай відкладемо це питання. Є повідомлення - кричимо. Зникло, більше не приходить - мовчимо.

Так, щось у мене не сходиться. Зараз я отримую 10 повідомлень зі сервера. По якому визначаємо терміновість?

Симулятор то добре, працює, але там тільки одне повідомлення?????

Зміну хоста зробимо, не проблема.

Оффлайн ИгорьАвтор темы

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Сообщений: 18864
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1210
  • -Получено: 13445
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Цитировать (выделенное)
Симулятор то добре, працює, але там тільки одне повідомлення??
Так, він працює саме як пристрій - відправляє лише одне повідомлення. Пристрій буде це робити раз в три хвилини
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.