З святами вас

Автор Тема: Захист від перенапруги  (Прочитано 1677 раз)

Оффлайн chelovechik

• Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 350
  • -Получено: 1803
    • www.vilenoff.com
дед Игорь, в сервоприводных крутится автотранс. дебильная система но не дорого.
80893-0

есть еще релейные. то вообще хрень с грохотом как на атс старых.

Оффлайн gorbzilАвтор темы

• Опытный
  • Спасибо
  • -Отправлено: 94
  • -Получено: 51
незамітно проходить то 5 відключень хлібочки за годину чи так щоб до нас ближче колони РК дохриніща проблем створює((

Зато все целое, перенапруга бывает редко, можно смириться.

Ну в кого як. Якщо за 5 хвилин вибиває 2 рази, а вмикання йде після 30 сек. як стабілізується, собі поставив такий час. Так для техніки такі відключення критичні. Більше всього буду збирати кошти на стабілізатор.

• Опытный
  • Спасибо
так что пиши заяву в свой ЖЭК или кто там сейчас отвечает. создавай коммисию с нескольких человек. составляйте протокол. лучше с видео сьемкой и долбите электриков.
З ціми Жеками, було тяжко воювати, доки на посаду не прийшов новий енергетик. Питання вирішив на протязі 1 тижня. Зараз напруги більше 242 не було, скачки до 180 проскакують, але все ж краще чим було. Одразу стало видно котрі люди працюють, а котрі тільки сидять і нічого робити не хочуть.

Оффлайн Батарейкин

• Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 2629
  • -Получено: 1821
  • Лучшее Враг Хорошего!!!
меня за кабельное телевидение отымели по жалобе 1545

https://www.kmu.gov.ua/uryadova-garyacha-liniya-1545

неприятно....
из за какой то стервы теперь пояснения давать нужно.
председатель кооператива не мог в понедельник прошлый впустить мастеров на крышу. оборвалось оптоволокно. сделали во вторник. а кляузу на нас настрочили...
Со Мною спорить БЕСПОЛЕЗНО!!!

• Опытный
  • Спасибо
меня за кабельное телевидение отымели по жалобе 1545

https://www.kmu.gov.ua/uryadova-garyacha-liniya-1545

неприятно....
из за какой то стервы теперь пояснения давать нужно.
председатель кооператива не мог в понедельник прошлый впустить мастеров на крышу. оборвалось оптоволокно. сделали во вторник. а кляузу на нас настрочили...
Дякую, далі буду звертатись спочатку до відповідної установи, а вже якщо реакції ноль, то на гарячу лінію

Оффлайн vitallicheg

• Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 372
  • -Получено: 774
  • Чистота має бути всюди ,як у думках так і в напоях
З ціми Жеками, було тяжко воювати, доки на посаду не прийшов новий енергетик. Питання вирішив на протязі 1 тижня. Зараз напруги більше 242 не було, скачки до 180 проскакують, але все ж краще чим було. Одразу стало видно котрі люди працюють, а котрі тільки сидять і нічого робити не хочуть.
Не завжди ЖЕК вирішує ці питання. Точніше він майже не вирішує їх, єдине що жек може навіть  повинен,  це  слідкувати  щоб не виникав перекос фаз по єлектричним стоякам .
В мене теж проблема перенапруги, найбільший максимум який я зафіксував це 272 вольта. Перекосу фаз по жодному з стояків немає, сам перевіряв під час перенапруги. Що робити далі ? 
А далі я звернувся до головного іженера мойого електричного району "Південний" , добре що хоч ми з ними бувші співробітники. Але це проблемму не вирішило, на моє питання в чому причина перенапруги я отримав відповідь - що така напруга приходить з єдиної енергетичної системи України тоб то з 1000кВ
На сьогоднішній день ця проблема частково зникла, але напруга все одно підіймаєця в нічні часи та в робочі години .
Ось нещодавно зафіксував 260 вольт
Я пойду туда, где пиво, Я пойду туда, где радость. Я побью того, кто скажет: «Пиво – гадость, гадость, гадость».

• Опытный
  • Спасибо
Не завжди ЖЕК вирішує ці питання. Точніше він майже не вирішує їх, єдине що жек може навіть  повинен,  це  слідкувати  щоб не виникав перекос фаз по єлектричним стоякам .
В мене теж проблема перенапруги, найбільший максимум який я зафіксував це 272 вольта. Перекосу фаз по жодному з стояків немає, сам перевіряв під час перенапруги. Що робити далі ? 
А далі я звернувся до головного іженера мойого електричного району "Південний" , добре що хоч ми з ними бувші співробітники. Але це проблемму не вирішило, на моє питання в чому причина перенапруги я отримав відповідь - що така напруга приходить з єдиної енергетичної системи України тоб то з 1000кВ
На сьогоднішній день ця проблема частково зникла, але напруга все одно підіймаєця в нічні часи та в робочі години .
Ось нещодавно зафіксував 260 вольт
Був я в головного інженера по місту в РЕСІ, він мене відправив в ЖЕК. Каже: нехай їхне начальство, дає їм запит і тоді вони будуть шукати причину. В мому випадку, був винуватий кабель який іде від підстанції, до мого будунку. По словам енергетика в ЖЕЦІ, нас було перекинуто на резервний кабель, і мав приходити лаборан з Ресу і, щось там заміряти і шукати проблему. З того часу, а це вже місяці 2-3 скачків напруги в верх небуло.
В ніч с суботи на неділю було 2 скачки до низу, один 112, інший 88. І більше ніяких проблем не було. Орієнтусь по мікроволновці, коли пропадає світло, то збивається годинник

Оффлайн vitallicheg

• Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 372
  • -Получено: 774
  • Чистота має бути всюди ,як у думках так і в напоях
Мені цікаво, як резервний кабель може підвищувати напругу ? Я не електрик, можливо шановні колеги/форумчани які професійно пов'язані з електричною мережею пояснять .
Але я знаю що регулювання напруги можливе на високовольтних трансформаторах, там перекидаюця перемички, та й вони регулюють напругу на 15%
В моєму випадку і цього малувато. Тай якщо знизити на 15% то в вечірній час буде посідати до 180-200 вольт.
Я пойду туда, где пиво, Я пойду туда, где радость. Я побью того, кто скажет: «Пиво – гадость, гадость, гадость».

• Опытный
  • Спасибо
Мені цікаво, як резервний кабель може підвищувати напругу ? Я не електрик, можливо шановні колеги/форумчани які професійно пов'язані з електричною мережею пояснять .
Але я знаю що регулювання напруги можливе на високовольтних трансформаторах, там перекидаюця перемички, та й вони регулюють напругу на 15%
В моєму випадку і цього малувато. Тай якщо знизити на 15% то в вечірній час буде посідати до 180-200 вольт.
В мене була проблема в кабелі, котрий йшов до будинку, я сам не електрик, передав слова енергетика з жеку. А в бабушкі в сусідньому районі, стоїть як вкопана 215-220,