Автор Тема: Гомогенизатор для зерновых.  (Прочитано 1831 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
Пуск ще не робив. е деякі питання. Зернно меле, але вносити його треба порційно бо стає. Зелений  солод з ячміня меле без всяких питань. Після запуску на 120 літрові ємності обов'язково відпишу .

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
 Взяв гідро млин (гемогенизатором для зернових я його поки назвати не можу). Продавець погодився на повернення якщо він не підійде для нашої справи. прогнав для єксперементу на ньому (в "заводські комплектації") 8 кг кукурудзи та 40 літрів води температурою 8,5С. далі спостерігав за температурою.
7,00 -8,5С
7,30- 26,2С
8,00- 41,1С
9,00- 65,1С
9,30- 70,4С  почалося "крахмаловиділення" добавив 1,кг зеленог солоду з ячменю для розжиження затору.
10,28-91,1С
10,40- 95,5 зупинив процес, охолодив до 65С, закинув 2 кг зеленого солоду, за годину часу йодна проба, йод колір не поміняв. охолодив та збродив.
Перегнав на НБК. Виход не заміряв все те що вийшло вилив в каністру з хвостами які чекають на предбання мною рек. колони. Чому вилив, бо в "заводські комплектаціі" стоїть пластікова 50 літрів ємність яка хоть і витримала 95,5, але віддала в затор всі свої аромати.
 на тому всі єксперементи з нагрівом прекратив. мелю зелений солод.
  Ємність  зварили, нерж. варили полуавтоматом. попереджаю роблю щоб спробувати. зацікавила сама ідея так як с зерном свої болячки. Всі крани, перехідники та зеднання вже придбав, чекаю на зварювальника коли звільниться. догрівать буду звичайним кип'ятильником. Як все буде зварене, скручене, утепленне та " грать" відпишусь про свої єксперементи з зерновими.  Ще що не зробив то це фото затору та весла в каші, але далі буде.
Давайте свої  пропозиції по роботі ГМ будемо пробувати.

Оффлайн catfish67

  • Специалист
  • ***
  • Сообщений: 699
  • Спасибо
  • -Отправлено: 147
  • -Получено: 211
7,00 -8,5С
7,30- 26,2С
8,00- 41,1С
9,00- 65,1С
9,30- 70,4С  почалося "крахмаловиділення" добавив 1,кг зеленог солоду з ячменю для розжиження затору.
10,28-91,1С
10,40- 95,5 зупинив процес,
Большие затраты времени (
У меня на приготовление мучного затора 50л. уходит 1-1.5 часа. И большую часть этого времени я жду пока вода нагреется до нужной тем-ры.

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
Большие затраты времени (
згоден. Буду ставить догрівач. Цікавив час за який нагріє сам гідро млин затор до 95С.  мотор 2,5кВТ
Ще треба побавитися з гідромодулем, має бути бистріший нагрів від меньшого гідромодуля.
« Последнее редактирование: 29-04-2020, 15:42:32 от oktivist »

Оффлайн ZSerjeАвтор темы

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1026
  • Спасибо
  • -Отправлено: 412
  • -Получено: 330
Догреватель поставил?

Оффлайн oktivist

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 125
  • Спасибо
  • -Отправлено: 107
  • -Получено: 36
Догреватель поставил?
Еще не доварил. 🙂. Догреватель буду ставить обязательно. При сильной жаре и помоле зелёного солода, срабатывает тепловое реле на двигателе. То есть при длительной работе будет перегреваться.