Автор Тема: Украинцам от россиянина  (Прочитано 7101 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Ти ж не забув, що розмова почалася за хороших руських... А от продовжується про хренових українців(((, як Гозі вдалося легко підмінити одну тему на іншу((

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4662
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
Нет, господа, я вам как убежденный националист скажу. Ни один народ нам не враг
Я не згоден, но то моє персональне відношення, до речі, в мені немає жодної краплини Української крові, до 14 року, взагалі ніколи в житті не розмовляв солов'іною, а про писати, годі було і сподіватися, завдяки вивчанню історіі та дій таких, або не таких руZZких, став тим ким став! Не таким руZZким, або белорусским, ніхто не заважає приїхати до Неньки, взяти зброю до рук і захищати Волю і Честь! Якщо вони цього не роблять, то на мій погляд, вони не варті життя, вони, для мене навіть не шакали, НЕЛЮДИ! Все, я закінчів, і якщо ви не бачите катувань і знущань від цієї падлоти, мені вас шкода, бо ви невеліковні!
На додаток, подивиться оце відео, воно добре ілюструє "людей", таких чи не таких:

а потім, якщо буде ваша ласка, подивиться оце відео, про дійсно не такого руZZкого:
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
и сейчас самыми большими патриотами ,стала не Западная Украина
  Не тобі вчити Захід України (такої частини як западна Україна не існує)патріотизму. Треба мати совість відкривати так широко зявало, тим більше ми всі знаємо хто є хто, і ким ти був до війни, патріот великий. Запахло жареним і ти швиденько перемалювався.
 Пс.Для мене москалі остаточно померли ще в 14 році. Ніякої емпатії!
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Ігор ми обовязково поговорио про те хто і шо робив коли і як, але поговорим колись після перемоги, сподіваюсь що навіть особисто, але після мого поста де я наводячи факти старався донести своє бачення ( як на мене адекватне бачення),і я не побачив аргументованого з прикладами поста про хороших руських, інформації на підтвердженням моїх слів тьма, а от на підвердження слів Гоги чомусь небачу, але негавтивний вплив його поста з написаного далі чітко видно!!!

Оффлайн dimonarti

  • Мастер
  • ****
  • Сообщений: 763
  • Спасибо
  • -Отправлено: 287
  • -Получено: 153
Треба мати совість відкривати так широко зявало, тим більше ми всі знаємо хто є хто, і ким ти був до війни, патріот великий. Запахло жареним і ти швиденько перемалювався.
Если есть факты то в студию , а что запекло жареным ,то что с одной стороны что с другой пахнет трупами , давай так по существу чем ты можешь помочь ВСУ , или мирным жителям давай скинемся деньгами поровну, Не мне учить вас ( Не тобі вчити Захід України ) так не Заходу Украины устанавливать правила есть центр ,восток ,юг Украины пусть все решат каким путем идти . А что кацапы полезли то им прощения не будет , но и нам Харьков,Мариуполь, Ирпень , и другие города надо будет отсраивать 
У каждого свои проблемы: у кого-то хлеб черствый, а у кого-то бриллианты мелкие.

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
спробую упорядкувати факти
Гога від час війни захищає ворога і закликає його не знищувати , шукає в ньому позитивні якості (яких там ніколи не було імхо), факт? факт
Гога починає розмову підсполером , про те хто що робить зараз для перемоги (або починає мірятися фалосами, напевно для виправдання того що є хороші вороги) факт? факт
Я пишу пост де фактами доводжу що нена хороших ворогів не залежно від статі і віку. факт ?
Ігор замість того, щоб зупини захисника ворога починає його виправдовувати, і продовжує тему міряння фалосвми, факт? факт.
Ігор пише якусь особисту образу про квартиру і під це піганяє тезис що Західна Ураїна робіть значно менше ніж всі решта (продовжуючи розвивати провакивну тему міряння фалосам) факт? факт

і в результаті розмова вже не про ворга і те як його треба знищити, а про поділ українців факт? факт

ну і як на мене головний тезес на сьогодні
"А что кацапы полезли то им прощения не будет"
для мене це теж факт

Оффлайн Soldier

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 8
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1
  • -Получено: 0
Солдат - белорус сидит в танке с той стороны границы. Он враг или нет?
Усатого тоже 80% белорусов поддержали. Как быть? Белорус нам друг или враг? Сообщения о технике с буквой О на нашей земле уже есть
пока он сидит в танке с той стороны - он просто пидарас, как только пересечет границу - станет врагом. Но пидарасом останется

Оффлайн andy

  • Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Сообщений: 2775
  • Спасибо
  • -Отправлено: 340
  • -Получено: 540
Давайте будем умнее. Желать всем смерти, то мы тогда не лучше их станем.
Те кто сюда пришел, без вариантов на удобрение, так же и рупоры кремля заслуживают ананас в жопу.
Обычное стадо, такое же как и немцы на гитлера молились, одурманеные. Сейчас. Немцы полечились. Так и стадо полечится.
Смерти мучительной достойны те, кто это все затеял, и потокал всячески этому.
Вся ветьвь власти параши, 90% журналюг, и тд.
Нам же не стоит сраться, и не дай бог поднимать тему запада и востока. Народ показал уже, кто за что.
С цветочками их не встретили..
Деньги под ногами, сумей поднять.

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Давайте будем умнее
Давай
Тиж розумієш, що дотого як це уйобіщне сюди приперлося його 20 років хтось виховував вбивав в голову певні ціності, хтось йому пошив черевики, форму, хтось зібрав автомат і патрони яими він вбиває мирне населення, напевно це все путін, а не проста російська жінка і такийже човік!! вони не причому

ще забув простих нефтяників яки просто бидобули нафту, з якої топлевом заправили той танк що переїхав автомобіль з людьми, хоча ні це вже точно путін

хоча може в них такий рівень технологій що форма сама шиється і патрони на грядках ростуть))
виховання точно не марсіани проводять  ;)
« Последнее редактирование: 27-03-2022, 18:48:07 от hachok »

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4662
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
Давайте будем умнее. Желать всем смерти, то мы тогда не лучше их станем.
Вони мають всі подохнуть!Крапка.Якщо буде інакше, то вони знов нападуть, але вже на наших нащадків, от і все, це треба розуміть, чи ми будемо довічно гуляти по граблях?
« Последнее редактирование: 27-03-2022, 18:49:19 от Сергей Леонидович »
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Оффлайн Ярославович

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 243
  • Спасибо
  • -Отправлено: 99
  • -Получено: 111
так не Заходу Украины устанавливать правила есть центр ,восток ,юг Украины пусть все решат каким путем идти
Есть одна страна и у нас один путь. Считаешь иначе?  Чем ты тогда лучше того же путина с его лапшой про самоопределение крыма?

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4662
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
Украины устанавливать правила есть центр ,восток ,юг Украины пусть все решат каким путем идти .
Вибачаюсь, в мене запитання, а куди в унітарной державі, можуть ходить сторони світу?
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Онлайн vova0869

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 2284
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1419
  • -Получено: 579
Тему нужно сносить . Нам не нужны извинения кацапа . Нам потрiбна  Перемога . А весна покаже  хто де срав .

Оффлайн Сергей Леонидович

  • Эксперт
  • ******
  • Сообщений: 5531
  • Спасибо
  • -Отправлено: 4662
  • -Получено: 2258
  • Дуже люблю Життя!
а якщо в загалі, то я шокований, скажемо м'якенько, плюрализмом у нашому суспільстві! Місяць вбивають, гвалтують, грабують, нищать рідну Неньку, а ми сперечаємось про те, чи є в цьом гнилом оркостані, нормальні подонкі? Ми що, всі разом з глузду з'іхали? Приклад: мені, для продовження життя, необхідно 14 пігулок в день, вже місяць немаю доступу до поповнення запасів. Ще трішечки, і я почну повільно і досить болісно вмирати, то яка маша чи єфим з волгосраньська, буде опікуватись моїм станом? А це, я навів приклад, тільки свій, а скільки хворих як я, або гірше, зараз в такому стані? Де ті "правільні" руZZкіе, які кричать:"Що ж ми робимо? Ми ж зрекли на болісну смерть тисячі людей!" Їх це не хвилювало, не хвилює, і ні колі хвілювать не буде! А от що цукру в них нема, о-о! Оце важливо! Ми дуже толерантна нація і це, на мій погляд, дуже нам шкодить!
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

Оффлайн гуральник

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1537
  • Спасибо
  • -Отправлено: 505
  • -Получено: 540
  • Новачок
Если есть факты то в студию
Сліпому не покажеш,глухому не розкажеш.
чем ты можешь помочь
Не дуже мені приємна твоя компанія,якось без тебе
так не Заходу Украины устанавливать правила есть центр ,восток ,юг Украины пусть все решат каким путем идти .
Ось і вилізла з тебе вся твоя сутність.
А что кацапы полезли
  Так ти їх так любив?
  http://labspirt.com/forum/index.php/topic,6962.msg311960.html#msg311960
Якщо після 50 ваше життя вас не влаштовує, випий ще 50...