Автор Тема: Автоматика для дистиляції.  (Прочитано 7200 раз)

Оффлайн andy

• Политолог
  • Эксперт
  • *
  • Спасибо
  • -Отправлено: 312
  • -Получено: 492
В цукровій парі дофіга сполук сірки. 
Мідь добре їх зупиняє.
В РК спн, Може мідна насадка в НБК?
Чи ще варіанти?

Мідь дійсно допомогає. Я на совєму БКМ в цьому упевнився.
Деньги под ногами, сумей поднять.

Оффлайн DAP

• Постоялец
  • **
  • Спасибо
  • -Отправлено: 111
  • -Получено: 74
Для РК мідь не потрібна. В мене СС після НБК (все нерж) сильно штинить сполуками сірки. Після РК нічого подібного не залишається.

Оффлайн ДимаС

• Профессионал
  • Спасибо
  • -Отправлено: 575
  • -Получено: 524
  • Бориспіль

Ігор, по юзабельності інтерфейсу - треба зробити при запущеному процесі (наприклад тіло) довге натискання (3с) правої кнопки - перехід на наступний процес (наприклад на хвасти 1), так само як і по закінченню таймеру запущеного процесу не зупинка його, а перехід на наступний етап - бо коли я підключив управління РМ-2 - кожна зупинка процесу відключає ТЕН.

добавлено: 04-10-2022, 10:55:05
Додам по налаштуваннях часу процесу - якщо не треба перехід або працюєш в одному процесі, можна зробити налаштування часу 00г00 при якому час не буде відслідковуватись автоматикою. Наразі менше 5хв не поставити.

Тут цікава ідея стала в голову, адже час можна розрахувати маючи дані скільки СС якої стартової температури та кількості у кубі, якої стабілізованої потужності ТЕН. Тобто авторозрахунок етапів дистиляції за часом на нагрів та укріплення яке виставлене. Такий час під час дистиляції може бути орієнтовним, при сплиненні якого буде сигнал, що скоро процес має бути закінчений та треба підтвердити перехід на наступний крок, ну, або подовжити на 5хв процес, з огляду на те, що автоматика не володіє тим яка ступінь укріплення у царги, бо нюансів мільйон - це і буде тим буфером, на час щоб оператор звернув увагу на прилад, оцінив якість того що у відборі, прийняв рішення натиснути вручну перейти вже зараз чи натиснути додати 5 хв. до процесу…
Це мрія, яка може ускладнити, але може й допомогти.
Тоді буде 2 варіанта роботи - автоматичний - з авторозрахунком часу та мануально налаштований, на випадок повторюваності процесу щоразу.

добавлено: 04-10-2022, 14:35:19
Також перехід до відключення по рівню у тарі хотілось би бачити пікалкою на протязі 1 хв. спочатку такий звук як аварія, потім по 1-2 піку раз на 10с, це дає змогу змінити тару. При переході між режимами також має бути перехідний період - попередження, бо теж треба міняти тару і вчасно про це взнавати
« Последнее редактирование: 04-10-2022, 14:35:19 от ДимаС »

Оффлайн Sergey1711

• Новичок
  • **
  • Спасибо
  • -Отправлено: 9
  • -Получено: 0
Доброї ночі! Шановні, цей прилад може окремо керувати насосом, дякую.

Оффлайн Игорь

• Администратор
  • Эксперт
  • Спасибо
  • -Отправлено: 1172
  • -Получено: 11811
  • Думи мої думи...
    • Каптерка
Що мається на увазі під висловом "окремо керувати насосом"?
Не тот глуп, кто не знает, но тот, кто знать не хочет.
Григорий Сковорода

Оффлайн Sergey1711

• Новичок
  • **
  • Спасибо
  • -Отправлено: 9
  • -Получено: 0
Добрий вечір, переглянув гілку, знайшов відповідь на своє питання, дякую.
(Якщо порівнювати з вже знайомим обладнанням, новий апарат - це Малюк з розширеними можливостями, призначений в першу чергу для управління дистиляцією з керованою дефлегмацією.Я вже маю досвід використання його не по призначенню, для перегонки без дефлегмації. Насос використовувався для подачі води охолодження. Все спрацювало без проблем.)