Автор Тема: Помогите собрать колонну  (Прочитано 3090 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
Добрый день .Хочу собрать колонну.Вводные пока такие греть буду теном 3кв , регулировка пока через твёрдотельное реле( простой регулятор с потенциомером, вольтметрорм ну и автомат на 16а .Вопрос по конструкции у меня высоты до потолка будет 240 минус бак гдето на 1,80 расчитываю.конструкцию подобрал такую царга 2* 500 с спн + царга 2*(пока пустая ,бюджет чуть ограничен ) узел отбора по жидкости стаканого типа туда прикручен кран игольчатий +доохладитель 350мм .Дальше димрот с 6 ( наверно на 4 кв чтоб запас был) ну и верх с трубкой для атмосферой )Куб на 5о литров обьем перегона сырца наверно литров 12-16 (брагу ставлю в 20л бутлях максимум 2 могу поставить это гдето 10л 50градусного +- ну и разбавить до 30)Автоматику пока в планах .1л в час вполне нормально 1,5 тоже хорошо .Ну и вопросы такие куда прикрутить  манометр ( и модель дайте например с автокомпресора подойдёт ( с пистолета накачки шин?) куда ставить термометри при такой конструкции? можно вместо димрота кожухотрубний и какой длины ?По месту купить особо негде , понержавейке цена такая за работу что проще купить( гИвано-Франковск).
Да и вопрос-  димрот при перегоне браги можна использовать ?Вижу так пустая царга 50 см ,узел отбора -кран на полную доохладитель без воды димрот конденсирует самогон тот в узел отбора и по доохладителю в емкость .
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
привіт, а можеш уточнити, яка мета? що ти хочеш отримати в результаті перегонки? і як ти бачиш/плануєш роботу на цьому апараті?

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
Думаю так прогріваю , працюе на себе десь 20 хв  потім відбір голов , тіло ,хвости .Планую спірт більш мен нормальний .У мене у кума щось подібне він доводить робочого режиму  відбирая голови  потім скручуе нагрів ,бере тіло і по градусах на термометрі і міцності рубае хвости .якось так .Я прсто тільки самогон роблю .Але з кухні виселяють ..і тому переїжаю в ванну ..Тен у мене 4.5 кв але він з 3 частин 3*1,5 .У мене старий будинок і максимум 3 кв можливо а краще 1,5-2.
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Планую спірт більш мен нормальний
ну ця фраза передбачає стабілізацію нагріву, як ти плануєш це організувати оцим
регулировка пока через твёрдотельное реле( простой регулятор с потенциомером, вольтметрорм ну и автомат на 16а

Оффлайн sergeybb

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1995
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 464
Планую спірт більш мен нормальний
Отримаєш міцний самогон

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Доброго вечора. Не хочу вас розчаровувати, але на даному обладнанні, ви отримаєте не спирт, більш менш, а сомогон, більш менш.
Уважно почитайте даний форум, хоч пару деньків і багато стане на свої місця.

понержавейке цена такая за работу что проще купить

Зараз, мабуть, напряжно буде знайти толкове обладнання.

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
отак
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн sergeybb

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1995
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 464
отак
Так стабілізації не буде, прислухайся до поради:
Уважно почитайте даний форум, хоч пару деньків і багато стане на свої місця.

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
у нас напруга майже не скаче всі лічильники електронні .стабілізатор напругі в планах.Кум взагалі регулюе на семисторі в пр .секторі і каже не просідае вольтаж
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн sergeybb

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1995
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 464
у нас напруга майже не скаче
а потрібна висока стабілізація, "МАЙЖЕ" при ректифікації не проходить

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
Уважно почитайте даний форум, хоч пару деньків і багато стане на свої місця.
Форум читаю давно але переодично )) по нагріву зрозуміло .По решті конструкції ?Група безпеки від котла підійде ?така наприклад https://www.olx.ua/d/obyavlenie/grupa-bezpeki-IDPbhdB.html
[/quote]
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн alexdoe

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 485
  • Спасибо
  • -Отправлено: 125
  • -Получено: 304
у нас напруга майже не скаче всі лічильники електронні .стабілізатор напругі в планах.Кум взагалі регулюе на семисторі в пр .секторі і каже не просідае вольтаж
Может просто соберёшь колонну как у кума? Три человека советуют тебе, а ты не слышишь.. почитай форум, все ответы есть и по группам безопасности и по нагреву и по отбору.

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
у нас напруга майже не скаче
а потрібна висока стабілізація, "МАЙЖЕ" при ректифікації не проходить
ок який е +- бюджет вариант ? на алі бачив з стабілізацією по температурі , рм 2 покі задорого ,пандора і роса теж.Що ще порадите ?
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн sergeybb

  • Политолог
  • Профессионал
  • *
  • Сообщений: 1995
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 464
Група безпеки від котла підійде ?така наприклад
У мене не відкривається

добавлено: 21-07-2022, 23:07:06
otto, якщо придбаєш комплектуючі, та збереш сам, то РМ2 не буде занадто дорогою, думаю дешевше не знайдеш, потім ще насадка потрібна, без неї ніяк

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
все що передбачає контакт з спирт чи пари спирту це нержавійка
сама колона 1.5м з насадкою це вже далеко від бюджетності
ти впевнений що потрібний спитр, а не щось більш менш пристойне що можна з кумом випити?