Автор Тема: Помогите собрать колонну  (Прочитано 3088 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн alexdoe

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 485
  • Спасибо
  • -Отправлено: 125
  • -Получено: 304
hachok, нічого ти не розумієш, Джон Сноу!

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Тоді ще варіант дешевший, не вживати алкоголь, і тратитись на росу чи пандору не треба, тобто не їздити на авто і масло не треба купляти і міняти))

Оффлайн ivan_fd

  • Постоялец
  • **
  • Сообщений: 179
  • Спасибо
  • -Отправлено: 81
  • -Получено: 41
Запитайте, тут на форумі, чи може вам хтось виготовити, правильний дефлегматор. З дімротом, доохолоджувачем.... Буде в районі 110 - 130$
Дешевше, нормальний, не знайдете, це точно.

Стабілізований регулятор напруги обов'язково! Берете голий РМ і всю розсипуху до нього і клепаєте самі.

А чому ви націлені саме на 2"?

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
 ту   hachok   Бро давай ти їсти не будеш ? Однаково вмирати ? Мені потрібна якась порада  по конструкції з,а не зауваження  чи пити з кумом і на якомі відрі їздити .

добавлено: 22-07-2022, 00:03:30
Запитайте, тут на форумі, чи може вам хтось виготовити, правильний дефлегматор. З дімротом, доохолоджувачем.... Буде в районі 110 - 130$
Дешевше, нормальний, не знайдете, це точно.

Стабілізований регулятор напруги обов'язково! Берете голий РМ і всю розсипуху до нього і клепаєте самі.

А чому ви націлені саме на 2"?
про 2 начастіше читаю на форумі .я про розсипуху не вкурсі.Можете схемкою кінути якоюсь?

добавлено: 22-07-2022, 00:05:39
hachok, нічого ти не розумієш, Джон Сноу!
Е по темі щось сказати ?
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн alexdoe

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 485
  • Спасибо
  • -Отправлено: 125
  • -Получено: 304
Otto, мені є по темі що сказати, але не буду. Думаю як і hachok не буде, після хамської відповіді.  Не має сенсу, тобі треба не порада, а зробити за тебе, а потім розжувати в пояснити тобі. Варіанти заплатити гроші і отримати готове тебе не влаштовують, зробити сам не в змозі, слухати порад не вмієш, читати форум не хочеш. Іди до кума, бро.

Оффлайн BazilVV

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1109
  • Спасибо
  • -Отправлено: 990
  • -Получено: 479
  • Василь.
Іди до кума, бро.

Я йому це вже сказав, роби і вистав фото, далі будемо щось говорити.

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
Otto, мені є по темі що сказати, але не буду. Думаю як і hachok не буде, після хамської відповіді.  Не має сенсу, тобі треба не порада, а зробити за тебе, а потім розжувати в пояснити тобі. Варіанти заплатити гроші і отримати готове тебе не влаштовують, зробити сам не в змозі, слухати порад не вмієш, читати форум не хочеш. Іди до кума, бро.
Я так розумію що і не дочикався б.
Едине що почув по темі це що манометр треба на 0,05 .Що по решті постів від вас ?про СПН я писав в свому пості .По регулятуру від вас теж нічого нового .По загальній конструкції знову нічого конкретного не було .Згадкі про кума взагалі не до чого ,його конструкція як приклад була .Про авто -я в автобізнесі 10 років продавцем і завскладом .І то кожен день е свої моменти нові .Так хто почав хамити ?Ви які по суті нічого не написали крім загальних фраз?Чи я якому ваш юмор не зайшов?
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн alexdoe

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 485
  • Спасибо
  • -Отправлено: 125
  • -Получено: 304
Тут тобі не «що дє коли». Читай і доганяй сам. Ніхто тобі нічого не винен. Більш того тобі радили. Різні люди. Поради толкові, ти не взмозі їх зрозуміти. Часу форум читати в тебе нема- то все для лошпетів. Ти зараз зайдеш, запитаеш і тобі вкратці перескажуть інфу за  11 років існування форуму.


Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
Друже, що б щось радити по конструкції треба щоб була конструкція, те що описуєш ти нічого спільного зі спиртом не має!
але хтось і відпрацьоване масло заливає...

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
Іди до кума, бро.

Я йому це вже сказав, роби і вистав фото, далі будемо щось говорити.
Шо виставити ?я ще нічого не купив, я зробив опис то  що думаю купляти .До чого тут фото ? Я не писав що буду робити сам .Я написав що у нас по нержавійці ціни трохі неадекватні .Наприклад та сама робота коштуе в Дніпрі зовсім інші кошти .мені царгу роботу порахували 250 грн +мій матеріал ))Тощо я маю Вам казати на ваші пости?
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн alexdoe

  • Опытный
  • ***
  • Сообщений: 485
  • Спасибо
  • -Отправлено: 125
  • -Получено: 304
Эх Батарейкина не хватает…

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
ось фактично я те саме описав крім того   моменту що на малюнку е завуження а у мене до вузла відбору 2 царгі .
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн hachok

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1089
  • Спасибо
  • -Отправлено: 332
  • -Получено: 298
ну, ціна 1 см зварювання задовго до війни було 10грн , 50 труба 3.14*50*2=31.4 тобто 314 грн до віни) а тобі порахували всього 250)) халява

добавлено: 22-07-2022, 00:49:15
ось фактично я те саме описав
і що описі до тої приблиду було слово спирт?

Оффлайн ottoАвтор темы

  • Новичок
  • **
  • Сообщений: 57
  • Спасибо
  • -Отправлено: 12
  • -Получено: 6
https://304.com.ua/ua/p697278978-tsarga-pod-klamp.html  а тут 500  готовий  Мені ще треба піл приварку купити кламп + кусок труби а це метр  кратність  ну і не факт що чудо майстер то зварить з піддувом ))
- Петро, а Петро, а ти ведро води вип'єш? -Ти що, хіба я кінь? -А ведро горілки? -А хіба я не козак?

Оффлайн BazilVV

  • Профессионал
  • *****
  • Сообщений: 1109
  • Спасибо
  • -Отправлено: 990
  • -Получено: 479
  • Василь.
Ще додам, коли я будував свою колону, я тільки читав, а щоб задати питання то тільки по незрозумілих термінах, а тут вже спец, він все знає тільки грошей нема щоб купити, мій вихід був такий, я в Китаї купив ардуіно і зробив сам автоматику, все є в вільному доступі, також сам все гнув, а зварювали дяді, насадку купив бо без неї нікуди. То навіщо щось доказувати людині, яка знає що і як?

ПС:а мені труби із Дніпра і йшли, а це+пересилка.