avatar_BEERчук

Перша і друга перегонки на утепленій царзі з кільцями Рашига.

Автор BEERчук, 21-02-2020, 00:04:06

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь

Высших спиртов в пересчёте на изоамиловый – 1200-5000 мг/ литр.           
Альдегидов в пересчёте на уксусный – 30-400 мг/ литр.
Средних эфиров в пересчёте на уксусноэтиловый -  200-2000 мг/литр.
Летучих кислот в пересчёте на уксусную кислоту – 100-500 мг/литр.
Фурфурола  –  10-50 мг/литр.
Метилового спирта – 100-1000 мг/литр.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

ГОГа

Ну, то який продукт виходить у BEERчук?
...отримав я віднього два продукти: яблучний дистилят і віскі.
Приніс на дегустацію на роботу, всього дегустували 5 хлопців і одна жіночка.
 - Жіночка: сподобався дистилят з яблук - м'ягенький, з легким запахом яблук, що трохи полежали і з присмаком яблук, що трохи перебродили. Сподобався.
 - Хлопці: напій з яблук дійсно м'ягенький, але не має яскравості, хоча можна оцінити на 4-и з 5-и.
Про віскі:
 - Жіночка: віскі, як віскі.
 - Хлопці: віски ГАРНЕНЬКИЙ! ..смак, і аромат, і то, як проявляється післясмакове відчуття віскі. М'ягенький, одним словом - те, що лікар прописав. 5 з 5-ти.
Так, віскі від BEERчук - то вам не моносолодовий з Шотландії, але напій гідний прийняття і признання.
 
Единственный "грех" на земле - это глупость

BEERчукTopic starter

Дякую за високу оцінку!

06-12-2024, 17:59:30
Цитата: ГОГа від 06-12-2024, 17:34:22і з присмаком яблук, що трохи перебр
Що є то є. Метод пропускає ВСІ аромати, як добрі , так і не дуже. Справа в тім, що спочатку взагалі не мав ідеї робити яблуківку. Просто теща на соковарці наварила десь 30л соку ( трохи з цукром).  Видно банки не були зовсім стерильні, не знаю, одним словом -трохи пішло бродіння. Я просто направив його в правильне русло, додавши дріжджів для сидру. Але це початкове бродіння все ж відбилось в смакових якостях. Судячи по оцінках не дуже сильно. Наступного разу буду зброджувати відразу ( соку не дочекаються!).
Не буду більше пити я!..Хоч правда,
Яка розумная цьому альтернатіва?

ДимаС

Нуу, це намиті кільця, які пролежали півроку у каструльці без рідини.
Раніше я таке перекипʼячував. Спробую не мити.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

SMF spam blocked by CleanTalk