avatar_Игорь

Бобер - помічник винокура

Автор Игорь, 01-05-2025, 18:22:43

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ИгорьTopic starter

В тен краще. 
Якщо поставить в кришку, перший поріг, що має спрацювати до початку кипіння, спрацює після.  Якщо дистилятор чи колона хоч трохи повертає флегму, датчик в кришці буде показувати не температуру киплячої навалки. Покази будуть ближче до температури кипіння флегми, а це помітно менше. 
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

ИгорьTopic starter

#106
Цитата: ДимаС від 02-05-2026, 22:49:07Що таке ай-я-яй?
До війни для звукового супроводу критичних ситуацій я б використовував звук сирени.
Але нам зараз сирен і без Бобра вистачає. Тому для сповіщення для бобра я використав інший звук. 
Звук можна почути у другий половині відео за цим посиланням. 
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Ivan 68

Я думаю, що колега мав на увазі врізати другу гільзу через кришку опустивши її на певну глибину, хоч до самого тена.
У мене для ПВК є дві подвійні гільзи, які вставляються через верх та закріплюються клампом. Одна пара йде майже до нмзу вздовж борту, це коли я використовую мішалку. А друга пара - загнена іде прямо до центра куба і я її ставлю, коли мішалки немає.
Краще ніяк, ніж як небудь.

Зет/vovan

В самому тені є гільза , куб утеплений можу зверху зробити но краще  в горловину  ( кришка) 159 кламп вварити гільзу щоб  100 л куб не тягать. Так другу гільзу , для роси є зроблені.
"все буде добре"

ИгорьTopic starter

Сунь в гільзу тена, якщо лізе.... Я про датчик, якщо шо. :)
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Ivan 68

Не можливо в гільзу тена впихнути два датчика
Краще ніяк, ніж як небудь.

Зет/vovan

Цитата: Ivan 68 від 03-05-2026, 11:43:23Не можливо в гільзу тена впихнути два датчика
один
"все буде добре"

Евгений58

Ще е можливість придбати  Бобра? Дякую.

ИгорьTopic starter

Якщо треба - зберу. Пара прозорих корпусів ще є.  
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Евгений58

Дякую, бобер + два датчика. Усе в приват.

ИгорьTopic starter

Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

SMF spam blocked by CleanTalk