avatar_Victor

Сорти винограду і кліматичні зони України

Автор Victor, 16-04-2018, 13:08:55

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VictorTopic starter

Хочу зайнятись вирощуванням винограду. Для бренді, для вина, поїсти, і можливо на родзинки, але поняття не маю які сорти замовляти, щоб вони плодоносили на Прикарпатті (Івано-Франківська обл.) В нас морози до -25 бувають і з середини вересня починає холодати. По суті треба морозостійкі сорти і щоб від цвітіння до дозрівання вистачало приблизно 4 місяці.
Хто що може мені порадити?

VINOKUR

Цитата: Victor від 16-04-2018, 13:08:55Хто що може мені порадити?

Прежде чем садить какой либо сорт, желательно сначала попробовать виноград на вкус. Для этого нужно связаться с местными виноградарями и и в августе побывать у них на винограднике. Заодно разузнать как ведут себя эти сорта в вашей зоне.
« Життя вдалося, якщо коньяк, який ми п'ємо, старше жінок, з якими ми спимо »

VictorTopic starter

#2
Власне чекаю, що може хтось з Франківщини відпишеться в цій темі.  Бо в межах району не зустрічав виноградарів.
Також цікавить думка жителів Котовськ, Кіровоград, Кременчук, Полтава, Харків, бо судячи з таблиці,https://studfiles.net/preview/1553385/page:4/ клімат у нас майже однаковий

кальвадос

#3
Цитата: Victor від 16-04-2018, 13:41:05судячи з таблиці,
було б добре знати суму активних температур за рік  http://nutscentre.com.ua/agroklimaticheskoe-rayonirovanie-sor/
drink all

Yarda

Эту тему желательно перенести в ветку "Все о винограде", а то опять распыление по веткам.
Наше дело правое!

don-castelano

Брав саджанці тут:
Когут Іван Романович
81110 м. Львів, с. Зимна Вода
моб. 067-13-13-814
e-mil: lviv-grapes@ukr.net

Пан Іван вирощує виноград коло Львова вже давно, сорти перевірені. Брав правда недавно, про врожай ще нічого не скажу
Прикладна мікробіологія та експериментальна фізика фазових переходів

VictorTopic starter

Цитата: don-castelano від 16-04-2018, 14:58:38Брав саджанці тут:
Когут Іван Романович
Купив теж декілька саджанців. Іван Романович дуже привітна людина. Рекомендую до співпраці.

самвидат

Цитата: Victor від 25-04-2018, 17:13:40
Цитата: don-castelano від 16-04-2018, 14:58:38Брав саджанці тут:
Когут Іван Романович
Купив теж декілька саджанців. Іван Романович дуже привітна людина. Рекомендую до співпраці.
Нє, але ви хоч кажіть яких сортів саджанці ви брали і з яких міркувань?

VictorTopic starter

Пан Іван сам порекомендував мені Дунай Катруся і Барон.

andy

Цитата: Victor від 16-04-2018, 13:41:05Також цікавить думка жителів Котовськ, Кіровоград, Кременчук, Полтава, Харків
Не уверен в схожем климате, я бывал в Харькове и Полтаве, но таких перемен за день как в Франковске не видел.
Кстати очень красивый и чистый город, после него я понял что Херсон мусорка а дамбас быдло....
Деньги под ногами, сумей поднять.

VictorTopic starter

Цитата: andy від 25-04-2018, 22:24:40Не уверен в схожем климате, я бывал в Харькове и Полтаве, но таких перемен за день как в Франковске не видел.
Да, вполне возможно. Это все из за гор.

voffka75

Какой белый технический виноград посоветуете посадить?  Для вина и дистилляции. Регион - Николаев. Почва песок с землей. Полив. Так что бы не сильно проблемный был в болезнях. Ркацители?

кальвадос

алиготе, попробуй солярис,йоханитер
drink all

VINOKUR

Цитата: voffka75 від 23-01-2019, 17:32:33Какой белый технический виноград посоветуете посадить?  Для вина и дистилляции.

Если для вина и дистилляции, то Рислинг и Шардоне, но это лично из моей практики.
« Життя вдалося, якщо коньяк, який ми п'ємо, старше жінок, з якими ми спимо »

voffka75

Рислинг с Шардоне я так понял сложные в уходе и не сильно урожайные.

SMF spam blocked by CleanTalk