avatar_ДимаС

Технологія дистиляції з витримкою у бочках від 50л

Автор ДимаС, 28-12-2022, 13:07:07

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Яка максимальна бочка була використана вами для дистиляту

50л
100л
200л
>200л
Не використовував ніколи бочку

ДимаСTopic starter

Я так розумію, що загалом у бочки великого розміру можна заливати дистиляти, які мають більше хвостів та умовно голів, бо переекстрагованості, як то з малими бочками може бути, а також надмірних витрат продукту під час витримки на "долю ангелів" немає (це зазвичай 3-7% на рік), тому такі бочки можуть працювати три та більше років, перетворюючи день за днем домішки у смаколики.

добавлено: 28-12-2022, 13:15:01

Прошу закріпити тему у розділі форуму, дякую.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Олексії

Цитата: ДимаС від 28-12-2022, 13:07:07Я так розумію, що загалом у бочки великого розміру можна заливати дистиляти, які мають більше хвостів та умовно голів, бо переекстрагованості, як то з малими бочками може бути, а також надмірних витрат продукту під час витримки на "долю ангелів" немає (це зазвичай 3-7% на рік), тому такі бочки можуть працювати три та більше років, перетворюючи день за днем домішки у смаколики.

На мою думку це вірне припущення, моя мета опанувати бочку 100 л, але час покаже...

vova0869

Коллега час не на нашому боцi .

Олексії

Цитата: vova0869 від 05-01-2024, 21:05:38Коллега час не на нашому боцi .

ржу, вас, різних фахівців, це в хорошому сенсі, хуй зрозумієш, подавай смаколик швидко, але в маленької бочкі не зробиш виски, а для великої віку не вистачить.
Я прошу визначиться з метою
😁😁😁😂

makrak80

Цитата: Олексії від 05-01-2024, 23:40:43ржу, вас, різних фахівців, це в хорошому сенсі, хуй зрозумієш, подавай смаколик швидко, але в маленької бочкі не зробиш виски, а для великої віку не вистачить.
Я прошу визначиться з метою
Маємо те , що маємо !  :D :D :D
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

vova0869

#5
Так воно i е .Я заливаю на 5-7 рокiв це брендi а для вiскi треба 10 + .Бочки з мiнiмальною пiдготовкою /три днi/ заливаю вином на рiк потiм брендi на три роки i третя заливка на 5+ .Дальше дожевем подивимся.Я коллега тобi по доброму заздрю .Ти за пiв року робиш напiй який тобi подобаеться .А я все чекаю коли вiн вийде той нектар.

Ivan 68

Краще ніяк, ніж як небудь.

makrak80

Цитата: vova0869 від 06-01-2024, 14:22:53а для вiскi треба 10 +
ну це ти друже загнув , це вже елітний віскі , а ордінарні ?
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Сергій Леонідович

Цитата: makrak80 від 22-01-2024, 21:41:55
Цитата: vova0869 від 06-01-2024, 14:22:53а для вiскi треба 10 +
ну це ти друже загнув , це вже елітний віскі , а ордінарні ?

я почав вживати після 5 років витримки
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

vova0869


Ivan 68

Ось і я трохи підтягнувся з бочками
Краще ніяк, ніж як небудь.

Вадим33

#11
Цитата: Ivan 68 від 13-04-2024, 23:06:20Ось і я трохи підтягнувся з бочками
Олпол и перерез это уровень!

Ivan 68

Та я читав. Такі просто попалися. Ціна була дуже хороша, та ще й два роки під напоями були. Тому і взяв.

добавлено: 14-04-2024, 07:22:37

Дуже дякую Вадіму за консультації по бочкам!
Краще ніяк, ніж як небудь.

makrak80

Ivan 68, де купував , та за скільки переріз ?
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

Ivan 68

Купував в Києві за порадою Вадіма.
Вони давно тим займаються.
За 340 Євро. Бочка добра.
Краще ніяк, ніж як небудь.

SMF spam blocked by CleanTalk