avatar_Игорь

Бобер - помічник винокура

Автор Игорь, 01-05-2025, 18:22:43

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ИгорьTopic starter

Плани виконав, два екземпляри в новій компоновці готові.
Відео зняв :) 
Рекомендую, якщо на телефоні,  одразу тиснути "дивитись на YouTube",  буде краще видно

Spoiler
[close]
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

makrak80

В мене є щось подібне на 2 датчики темп . клапан відбору та води . Правда користуюсь тільки температурою . Тільки воно не кричить аяяй , а тихенько пукає - пу-пу-пу)... Чую тільки коли в кімнаті , якщо в іншої , то нажаль вже не чую . Якщо не плутаю , я його начебто у Sechevoy брав , він його тут продавав ...
Ничого страшного, якщо над тобою сміються...Набагато гірше , коли над тобою плачуть ...

vova0869

Пiдтверджую придбання з додатковим датчиком температури якщо е можливiсть.

ДимаС

Беру поки один з парою допдатчиків температури й один най буде потопу
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Сергій Леонідович

#34
так десь черга ж була

24-05-2025, 10:43:09
Один, з двома комплектами датчиків, буде мені подарунок на ДН
Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

vova0869


ИгорьTopic starter

#36
Про додаткові датчики. Подумайте чи вони потрібні. Це точно такі датчики , як і на Росі, або будь-де. Лише один екземпляр буде з зеленими нестандартними роз'ємами, я його мабуть залишу собі.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

ИгорьTopic starter

Я давно хотів зробити, пропонував, але не побачив зацікавленості... 
А зараз... 
Так, бобер - це помічник винокура, може бути корисним при перегонці. 
А решту часу що він буде робити?  
Комусь цікаво побачити, наприклад, динаміку зміни температури браги? 
Чи просто подивитись як змінюється температура в приміщенні?  
Чи перевірити як поводиться температура води в су-від? 
Пропоную прилаштувати сервер до бобра.  
Щоб можна було зайти на сторінку свого бобра та подивитись як змінювалась температура за останню добу, чи за останній тиждень.  
Припустимо, бобер, якщо під'єднаний до роутера, кожні 5 чи 15 хвилин надсилає на роутер темпевратуру, с роутер зберігає її в окремому файлі. 
Якщо на сервер зайде користувач, він зможе переглянути всій або не свій графік температур та зробити якісь мудрі висновки. 
Треба лише визначитись ... 
- слати дані лише одного датчика, чи одразу двох; 
- з якою периодичністю слати дані - один раз в п'ять хвилин, чи раз в хвилину, чи раз в 15 хвилин. 
Від цього залежить який діапазон часу можна буде побачити одночасно. 
Припустимо, я обмежу розмір файлу одною тисячею строк.  
Якщо дані будуть йти раз в хвилину, це буде 16 годин. 
Якщо раз у 5 хвилин - це вже 3.5 доби, а якщо відправляти раз на 15 хвилин, це вже вийде 10 діб.   
Що скажете? Чи взагалі це потрібно?
За пару днів зроблю перші кроки, а там подивимось.
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Батарейкин

#38
какие то вы ДИКИЕ (((
даже чергу не можете создать(((

ПОМОГУ!!!

1. Батарейкин - с датчиками подумаю, но лучше максимальный комплект  -1шт
2. Сергей Леонидович: 1 бобер та 2 компл датчиків
3. Димас: 2 бобра та 4 комплекта датчиків
4. vova0869 ---  з додатковим датчиком температури якщо е можливiсть.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.


копируйте только список!!! вставляйте в свое сообщение как текст, а не цитату



24-05-2025, 16:32:41
и тему наверное в ПРОДАЖИ лучше перенести

24-05-2025, 16:44:00
больше желающих не нашел в ветке....

Игорь!!! а сделаешь еще расходомер 2-канальный как прошлый раз!
если ДА, то создам тему в ветке продаж. наверняка кому то нужно. причем работать можно и с одним каналом
Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

ДимаС

1. Батарейкин - с датчиками подумаю, но лучше максимальный комплект  -1шт
2. Сергей Леонидович: 1 бобер та 2 компл датчиків
3. Димас: 1 бобер та 2 комплекта датчиків
4. vova0869 ---  з додатковим датчиком температури якщо е можливiсть.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Най будуть кожному дані граблі по розміру лобу його...

Батарейкин

Берегите Людей, после встречи с которыми, что-то Светлое и Радостное поселяется в вашей Душе.

ИгорьTopic starter

Цитата: Сергій Леонідович від 24-05-2025, 10:40:55буде мені подарунок на ДН
Упс.. такий привод був, а я плати паяв...  
З прийдешнім! Сьогодні, якщо легенько ікнетбся, то це я :)
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

Сергій Леонідович

Цінуйте життя, бо воно дуже швидко спливає

ИгорьTopic starter

Цитата: Сергій Леонідович від 12-05-2025, 09:32:28Що, черги ще нема? Ну тоді я перший, і два комплекта датчиків, на всяк випадок
Олег, при всій повазі, перший не ти. :) Сергій Леонідович ще 12-го застовбив чергу. 
Сьогодні поїде.  Датчик рідини буде один. Він з ладу не виходить, це просто два дрота.
Датчики температури - такі самі, як і в Росі, Малюках, та решта, кладу два комплекти, тобто 4 штуки. 
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

ИгорьTopic starter

ЦитатаИгорь!!! а сделаешь еще расходомер 2-канальный как прошлый раз!
Упс. А я не помню уже что это такое :)
Віриш ти в Бога чи ні, йому байдуже.
Важливо, щоб Бог в тебе вірив, а не навпаки.

SMF spam blocked by CleanTalk